

BMW 5-Serie
528i 245pk M-Sportpakket Schuifdak Nl Auto!!
€ 9.9502013243.657 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juli 2013 |
| APK | 1 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 56.782 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
S1CCA Auto-start-stop-functie
S1CDA Brake Energy Regeneration
S4U2A Rijbelevingstoets incl. ECO PRO
S548A Kilometersnelheidsmeter
S1CAA Selectie COP relevante auto's
S1CBA CO2 omvang
S230A Extra pakket EU-specifiek
S258A Banden met noodloopeigenschappen
S2NDA BMW LM velg M dubbelspaak 351
S2PAA Wielbout met slot
S302A Alarmsysteem
S320A Ontfall, type-aanduiding
P337A M Sportpakket
S403A Glasdak elektr.
S423A Vloermat velours
S430A Binnen-/buitenspiegel, aut. dimmend
S431A Binnenspiegel, automatisch dimmend
S441A Roker-kit
S481A Sportstoel
S494A Stoelverwarming bestuurder/passagier
S4B9A Interieurlijsten fijngeslepen alu
S4NEA Blow-By verwarmer
S4URA Sfeerverlichting
S502A Koplamp reinigingsintallatie
S508A Park Distance Control (PDC)
S522A Xenon licht
S534A Automatische airco
S609A Navigatiesysteem Professional
S612A BMW Assist
S614A Internet voorbereiding
S615A Uitgebreide BMW Online-informatie
S616A BMW Online
S677A HiFi System Professional DSP
S698A Area-Code 2 voor DVD
S6AAA BMW TeleServices
S6ABA Aansturing teleservices
S6NFA Muziek-interface voor smartphone
S6NLA Aansl. Bluetooth + USB-apparaten incl.
S6NRA Apps
S704A M sport-onderstel
S710A M leerstuurwiel
S715A M aerodynamiek-kit
S760A Hoogglans Shadow line
S775A Dakhemel antraciet
S845A Akoestische gordelwaarschuwing
S868A Taal Nederlands
S877A Vervallen gecombineerde bediening
S886A Boorddocumentatie Nederlands
S8KAA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
S8S2A Codering alarmsignaal
S8S3A Autom. vergrendeling bij wegrijden
S8SCA Telematics access request,country-spec.
S8TFA Actieve voetgangersbescherming
S8TNA Dagrijlicht instelb.via verlichtingsmenu
S8V2A Sticker
Deze BMW is door inruil verkregen; Het betreft een origineel Nederlandse auto welke voor een scherpe meeneemprijs wordt aangeboden!!
Prijs € 9.950,-
Inruil en Financiering mogelijk.
Bezichtiging volgens afspraak.
Bezoekadres: Industrieweg 8 5627 BS Eindhoven
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marc Hamilton. Tel: 06-15081548 of e-mail: info@hamiltonautomobielen.nl
Modelreeks: sep. 2011 - jul. 2013
Modelcode: F10
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 297 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 8
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Hamilton Automobielen Industrieweg 8 5627BS EINDHOVEN, NL 0615081548 http://www.hamiltonautomobielen.nl info@hamiltonautomobielen.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.900 x 1.860 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.585 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.220 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 985 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | B |





