

BMW 5-Serie
530e iPerformance High Executive M SPORT 360 HUD
€ 26.4992019134.915 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2019 |
| APK | 29 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 80.296 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Met een BMW weet u: dit is rijden op topniveau. Of, zoals ze zelf zeggen: 'BMW maakt rijden geweldig'. Formidabele motortechniek en ultiem sportief rijplezier. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de automatische transmissie. Verwen uzelf met het lederen interieur in deze auto. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Volop licht en ruimtelijk gevoel geeft het elektrische bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard geeft alle up-to-date info en functies voor een slimme en veilige rit. Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Met achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, cruise control en sportstuurwiel is deze BMW helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 5-serie is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Actieve dodehoekdetectie herkent andere voertuigen die in uw dode hoek rijden. Met dit hulpsysteem bent u veiliger en comfortabeler onderweg. Verder is deze auto uitgerust met head-up display, accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
DEALER ONDERHOUDEN HISTORIE AANTOONBAAR!
BOM VOLLE UITVOERING!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,4 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Elk bij ons aangekochte occasion word gratis op locatie voor u tenaamgesteld met uw rijbewijs. Geen bijkomende extra kosten. Inruil van uw auto is altijd mogelijk. Om de juiste prijs indicatie vast te stellen nodigen we u graag uit om een bezoek te brengen in onze showroom. Is dit voor u niet mogelijk dan graag een uitgebreide e-mail met daarin een zo goed mogelijk beschrijving van u auto met mogelijke foto's en prijsindicatie. Om teleurstellingen te voorkomen graag even bellen voordat u vertrekt voor een bezichtiging.
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen en typefouten worden voorbehouden. Carstore Tilburg spant zich in om de informatie op deze website zo nauwkeurig mogelijk te laten zijn, doch aanvaardt geen aansprakelijkheid ten aanzien van mogelijke onjuistheden van het getoonde.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 1.870 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.745 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 49 g/km |
| Energielabel | A |





