

BMW 5-Serie
530e Bns Edit.+ trekhaak
€ 36.900202291.826 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 maart 2022 |
| APK | 24 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 82.114 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
BMW 530e Sedan High Executive | 2022 | 91.826 km
Zeer complete en luxe uitgevoerde BMW 530e uit 2022 in nette staat. Deze plug-in hybride combineert sportieve prestaties met optimaal comfort en een laag verbruik.
Uitgerust met onder andere:
• Head-Up Display
• Elektrisch verstelbaar stuurwiel
• Elektrisch verstelbare stoelen met geheugenfunctie
• Apple CarPlay
• Keyless Entry
• 360 graden camera
• Harman Kardon premium geluidsinstallatie
• Schuif-/kanteldak
• Volledig lederen bekleding
De auto biedt een luxe rijervaring met hoogwaardige afwerking, moderne technologie en veel comfort. Zowel van binnen als van buiten verkeert de BMW in keurige staat.
Kilometerstand: 91.826 km
Bouwjaar: 2022
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Wilt u een 1 van onze occasions komen bekijken s avonds of in het weekend, neem hiervoor even contact op om teleurstelling te voorkomen. De koffie staat altijd voor u klaar.
Door onze eigen werkplaats met APK keurmeesters en technisch specialisten kunnen wij uw auto naar wens afleveren. Dit geld voor diesel, benzine en elektrische / hybride voertuigen.
Offenberg Autotechniek Heino
0572-390941
Modelreeks: jan. 2020 - sep. 2023
Referentienummer: 604
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 21,1 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Elektrisch verbruik combinatierit: 138 kWh/100km
Elektrisch verbruik extern oplaadbaar WLTP: 170.00 kWh/100km
Actieradius elektrisch combinatierit: 66 km
Actieradius extern oplaadbaar stad WLTP: 61 km
Actieradius extern oplaadbaar WLTP: 58 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.963 x 1.868 x 1.483 mm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| gewicht | 1.810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |



