

BMW 5-Serie
530e xDrive iPerformance High Executive M-Sport HARMAN KARDON|SOFTCLOSE|LED|HUD|TREKHAAK
€ 27.4992020166.100 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2020 |
| APK | 23 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 87.278 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Prachtige BMW 5- Serie 530e xDrive iPerformance
M-Sport High Executive|Head-up
Stoelverwariming|M-Sport Stoelen
Harman Kardon| Camera|Stuurwiel Verwarmd
Softclose|Volledig BMW Dealer Onderhouden
Elektrische Trekhaak
Met Nieuwe Volle jaar ApK 2028..!!
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Nieuw: Ja
Bandenmaat: 225/55 R17
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Bij aankoop van alle occasions kunt het volgende van ons verwachten:
• Technische inspectie voertuig
• Garantie in overleg ( Autotrust )
• Nationale Autopas
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Nieuwe of een ruime APK keuring
Welkom bij Zeilschip Automotive in Houten
Uw occasiondealer waarbij uw wensen centraal staan! Inruil van uw auto is mogelijk bij ons evenals financieringen. Wij zijn maandag t/m zondag geopend van 10:30 uur t/m 19:30 uur. Buiten de vaste openingstijden zijn bezichtigingen op afspraak mogelijk.
Tevens raden wij u aan, om ons altijd even te bellen alvorens u komt. Om te checken of de auto waar uw interesse bij ligt, nog altijd aanwezig is. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
"Bij akkoord met de prijs plannen wij graag een testrit voor u in, met een maximale duur van 30 minuten. Dit stelt ons in staat om iedereen de mogelijkheid te bieden een proefrit te maken en zorgt voor een efficiënte planning. Bedankt voor uw begrip en we kijken ernaar uit u binnenkort te mogen verwelkomen."
Met vriendelijke groet en tot ziens
Zeilschip Automotive
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 47 g/km |
| Energielabel | A |





