

BMW 5-Serie
530e Executive |M-sport |Head-up |Driving Assistant Professional |SOH: 88%
€ 29.9502020133.831 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2020 |
| APK | 7 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 78.357 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
01CB CO2 omvang
01CX SPORT BOOST
01DF Emissienorm EU6 rde II
01WX BMW LM-velg dubbele spaak 662M FG
0230 EU-specifieke extra werkzaamheden
0248 Stuurwielverwarming
02NH -sportrem
02PA Wielbout met slot
02TB Sport aut. transmissie
02VB Bandenspanningsweergave
02VC Bandenreparatieset
0302 Alarmsysteem
0322 Comforttoegang
0323 Deuren Soft-Close-Automatic
0337 M Sportpakket
0346 Chrome Line exterieur
03AC Aanhangwagenkoppeling
0423 Vloermat velours
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0465 Neerklapbare achterbank
0481 Sportstoel
0494 Stoelverwarming bestuurder/passagier
04KH Alu Rhombicle accent Perlglanz Chrom
04NB Autom.airconditioning met 4-zoneregeling
04NE Blow-By verwarmer
04T8 Uitgebreid spiegelpakket
04U9 Akoestische voetgangersbescherming
04UR Sfeerverlichting
0548 Kilometersnelheidsmeter
0575 Extra 12V-stopcontacten
05AC Grootlichtassistent
05AL Active Protection
05AU Driving Assistant Professional
05AV Active Guard
05AZ BMW Laserlicht
05DM Parkeerhulpsysteem
0610 Head-Up Display
0654 DAB-Tuner (voorbereid voor DAB+)
0676 HiFi-Luidsprekersystemen
06AC Intelligente noodoproep
06AE Teleservices
06AK Connected Drive Services
06C4 Connected Package Professional
06NW Telefonie met draadloos opladen
06U3 BMW Live Cockpit Professional
06WD WLAN Hotspot
0710 M leerstuurwiel
0715 M aerodynamiek-kit
0775 Dakhemel antraciet
07R7 Innovatiespakket
08R9 Koelmiddel R1234yf
08TF Actieve voetgangersbescherming
09AA Bescherming buitenzijde
09D5 Entertainment pakket de
09D6 Rijervaring pakket de
A090 AGM-accu 90 Ah
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Laadvermogen: 695 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Leather Dakota/black/Exclusive seam (PLCFK)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal eigenaren: 3
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Wettelijk Standaard 1: Wettelijke garantie, geldige APK en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Neem voor meer informatie contact op met Ad Straver
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.483 mm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| gewicht | 1.810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,3 l/100km (1 op 76,9) |
| CO2-uitstoot | 34 g/km |
| Energielabel | A |





