
BMW 5-Serie
530e Business Edition Plus | Panoramadak | M-sport | Laser LED | SoH 95% | Shadow | Memory |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 november 2021 |
| APK | 19 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 73.072 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Met zijn inventieve techniek is de hybride BMW 5-serie tegelijk comfortabel en zuinig met brandstof. Rijden met deze BMW 5-serie is energiezuinig, want de hybride motor combineert brandstof met elektriciteit. Minder vaak langs de pomp, dus dat scheelt! Elke rit in deze BMW 5-serie heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Licht, lucht, ruimte en gemak wordt verzorgd door het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, BMW M-sportpakket, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! Veilig en comfortabel rijden wordt nog eens versterkt door Connected Services, zodat u diverse vitale functies van de auto altijd kunt checken in de app. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem met harde schijf. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze BMW 5-serie voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. En deze auto heeft ook DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende buitenspiegels als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 5-serie is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. In deze BMW vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u met deze BMW 5-serie een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel ons dan voor een afspraak op 026-2001167.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden Bovag garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro.
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Jan van Mourik in Arnhem, Utrecht, Geldermalsen en Culemborg behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service.
Graag tot ziens bij Jan van Mourik & Zn in Arnhem!
Aanvullende opties en accessoires
- Glazen schuif-/kanteldak
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- premium kleur
- voorstoelen verwarmd
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- laser LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- M Sportpakket (M Aerodynamica, aluminium interieur afwerking, glans exterieur delen)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Technische inspectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Typenummer: 11AG
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 695 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder dakota schwarz
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 959 p/m (36 maanden, 10.000 km); private lease € 1.039 p/m (36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.483 mm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| gewicht | 1.810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 33 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Arnhem Occasions
Veldoven 76826 TS Arnhem












































