

BMW 5-Serie
520e Business Ed. M pakket | Laser | Elek. Trekhaak
€ 28.9502022157.284 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 februari 2022 |
| APK | 11 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 72.683 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Voor veel sportieve rijders is er geen discussie mogelijk. BMW maakt rijden geweldig. Punt. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. Houdt u van een stijlvolle uitvoering? Dan zal het lederen interieur u zeker bevallen. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Het navigatiesysteem met harde schijf zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing houden zicht op de dode hoeken achter u. Te weinig afstand tot de achterligger? Het systeem geeft direct een signaal. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Deze BMW is voorzien van lederen sportstuur, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en automatisch dimmende buitenspiegels.
In de BMW 5-serie heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze BMW te reserveren.
- RDW erkend
- Inruil mogelijk
- Inkoop auto's
- Financiering mogelijk
- Onderhoud en reparaties mogelijk
- Chiptuning mogelijk
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bekijk op onze website de foto's in hoge kwaliteit!
Bel altijd even om teleurstellingen te voorkomen, wij zijn ook vaak onderweg en dus niet altijd op locatie!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 245/40 R19
Bandenmaat achter: 275/35 R19
Laadvermogen: 695 kg
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: APK geldig (minimaal 3 maanden) | Technische inspectie | Reiniging in- en exterieur | Onderhouden volgens fabrieksspecificaties | Vloeistoffen controle
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie; Autotrust garantie
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 54 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |




