

BMW 3-Serie
Touring 157pk M-Sport Automaat 318i Trekhaak / 18 Inch / Sporstoelen
€ 39.895202424.195 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2024 |
| APK | 31 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 64.118 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Kom proefrijden! Al na een paar seconden is er geen enkele twijfel meer: BMW maakt rijden geweldig. De krachtige benzinemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Het lederen interieur maakt het echt af. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, BMW M-sportpakket, sportinterieur, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Pas de interface van uw cockpit moeiteloos aan. Het is mogelijk door het digitale dashboard in deze auto. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Eén druk op de knop en de elektrisch inklapbare trekhaak verdwijnt uit het zicht. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. Met navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst en parkeersensoren voor en achter is deze BMW helemaal compleet.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Modelreeks: jul. 2022 - 2026
Modelcode: G21
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Kooiman BV Langeweg 3C 3261LJ OUD BEYERLAND, NL 0186-615455 http://www.kooiman.nl verkoop@kooiman.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.550 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.510 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 880 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | D |





