

BMW 3-Serie
320i | AUT | Carplay | NAP |
€ 11.5002012195.212 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 juni 2012 |
| APK | 16 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 43.141 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
BMW 3-serie 320i | AUT | Carplay | NAP |
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Bij BMW weet u: onder de motorkap zit standaard extra power verborgen. En dat is altijd lekker. Hoe zullen we het zeggen? BMW maakt rijden geweldig. Inderdaad. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Deze BMW 3-serie legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Door het aanwezige start-stopsysteem draait de motor alleen als het nodig is. Geen brandstofverbruik bij stilstand!
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen full map navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Gemak en veiligheid gaan prachtig samen. Bijvoorbeeld door de audiobediening op het stuur. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. De BMW is standaard voorzien van: sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 3-serie is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Als de banden lucht tekortkomen, geeft het bandenspanningscontrolesysteem meteen een seintje. Dat scheelt brandstof, slijtage en een te lange remweg.
Neem contact op en we regelen een afspraak!
Bekijk ook onze andere advertenties, wij hebben meerdere voertuigen op voorraad.
www.guanautomotive.nl
Inruilen van uw huidige auto behoort ook tot de mogelijkheden.
Tevens is het ook mogelijk om een financiering aan te vragen op onze auto's , vraag naar de mogelijkheden.
U kunt van Maandag tot en met Vrijdag van 08.30 t/m 17.30 bij ons terecht evenals de zaterdag van 09.00 tot en met 17.00. Een afspraak of proefrit maken buiten genoemde openingstijden is ook mogelijk. Neem hiervoor contact met ons op. Tevens zijn wij zeven dagen per week telefonisch te bereiken voor informatie of het inplannen van een proefrit. Al onze advertenties worden met zorg en aandacht samengesteld. Wij staan echter niet garant voor eventuele onjuistheden over de uitrusting, specificaties en of getoonde opties.
Guan automotive
Bloemenlaan 1A
2235EM Valkenburg
06-40 30 91 22
info@guanautomotive.nl
www.guanautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.811 x 14.290 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 1.016 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | A |




