

BMW 3-Serie
320i EfficientDynamics Edition High Executive
€ 5.7992013269.899 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2013 |
| APK | 9 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.162 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze BMW 3-serie komt uit 2013, werd geleverd van 01-10-2012 tot 31-08-2015 en kostte toen € 46.162,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 125 kW (170 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 230 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 7,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,3 liter per 100 km en hij weegt 1365 kg. De APK is geldig tot 09-06-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal.
BMW 3-serie 320i EfficientDynamics Edition High Executive
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Algemene gegevens
Tellerstand: 269.899 km
Carrosserievorm: Stationwagon
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: mrt. 2013
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Kleur: IMPERIALBLAU BRILLANTEFFEKT
Interieur: LEDER DAKOTA/SCHW.AKZ.OYSTER DUNKEL
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische gegevens
Motorinhoud: 1.997 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 135 kW (184 PK)
Topsnelheid: 233 km/u
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Wielbasis: 281 cm
Ledig gewicht: 1.440 kg
Laadvermogen: 575 kg
GVW: 2.015 kg
Max. trekgewicht: 1.400 kg (ongeremd 695 kg)
Energielabel: B
Functionaliteit
Aantal zitplaatsen: 5
Afmetingen (LxBxH): 462 x 181 x 143 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
BTW/Marge: Marge(Bedrijven kunnen geen BTW terugvorderen van de belasting)
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 40.665
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Veiligheid
Overige
Vanaf nu te bezichtigen in Rogat. Industrieweg 21, 7949 AJ. Tel: 0522-441194 (ook whatsapp) wel graag een afspraak maken!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Auto Spin
Industrieweg 21
7949 AJ Rogat
0522-441194
dennis@autospin.nl
www.autospin.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.811 x 14.290 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 1.132 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | A |




