

BMW 3-Serie
| 2015 | PDC | N.A.P | Automaat
€ 13.7452015169.875 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2015 |
| APK | 8 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 45.915 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Klaar voor luxe, comfort en een sportieve rijbeleving? Deze BMW 3-serie 320i High Executive uit 2015 biedt het allemaal en meer. Uitgevoerd in stijlvol bruin en voorzien van een verfijnd lederen interieur, straalt deze sedan klasse en exclusiviteit uit. Onder de motorkap tref je een 135 kW sterke 2.0 liter benzinemotor, gekoppeld aan een soepele 8-traps automatische transmissie. Een combinatie die zorgdraagt voor een dynamische rijervaring met een topsnelheid van 235 km/u en een acceleratie van 0 tot 100 km/u in slechts 7,3 seconden.
De uitgebreide optielijst maakt elke rit tot een waar genot. Denk aan het full map navigatiesysteem met harddisk, bi-xenon koplampen met koplampreiniging, verwarmbare voorstoelen, een sportstuur met multifunctionele knoppen, parkeersensoren achter en Bluetooth-connectiviteit. Comfortabele opties zoals electronic climate control, regensensoren en elektrisch verstelbare buitenspiegels zorgen voor een moeiteloos rijgemak, ongeacht de omstandigheden.
Met een zeer gunstig gemiddeld brandstofverbruik van 5,9 liter per 100 km haal je niet alleen kwaliteit, maar ook efficiëntie in huis. Deze auto beschikt over een APK die geldig is tot augustus 2026 en is klaar voor vele kilometers rijplezier.
Ben jij degene die deze BMW een nieuw thuis geeft? Neem vandaag nog contact met ons op en plan een proefrit. Ervaar zelf waarom de BMW 3-serie al decennialang aan de top staat in zijn segment. Jouw nieuwe rijplezier begint hier!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 225/45 R18
Bandenmaat achter: 255/40 R18
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Energielabel | C |




