

BMW 3-Serie
Touring 330e Business Edition Plus|Fulloption|DealerOH|Fabrieksgarantie|Panoramadak|
€ 35.995202263.821 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2022 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 71.234 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Dealer Onderhouden BMW 330e Touring Business Edition Plus precies samengesteld zoals een BMW 3 serie hoort te zijn!
Met volledig aantoonbaar 63.000 km gereden. De complete Dealer onderhoudshistorie inclusief 3 originele sleutels zijn bij de auto aanwezig.
Deze in nieuwestaat verkerende BMW 3er is afkomstig van 2 uitzonderlijke autoliefhebbers zowel de 1e als de 2e eigenaar van deze BMW. De echte kenner en liefhebber ziet dan ook dat dit een configuratie is die bijna niet te koop is in Nederland, dit komt natuurlijk door het panorama dak in samenspraak met de samenstelling van het interieur en alle comfortopties in de auto die het elke keer een genot maken om in deze prachtige BMW te rijden. Ook is de auto dan wel compleet Dealer Onderhouden met verlengde Fabrieksgarantie geldig tot 29-05-2027 om U compleet te ontzorgen op het moment dat U deze BMW aanschaft.
De auto is voorzien van een APK keuring tot 06-2027 en word voor verkoop voorzien van een Vloeistoffencheck !
De auto rijd remt en schakelt uiteraard als nieuw en de auto verkeerd dan ook in Nieuwstaat!
Business Edition Plus uitvoering met o.a: BMW Laser Koplampen - Panoramadak - Leder interieur inclusief Memoryfunctie - M Sport Interieur en Exterieur - Draadloze Apple Carplay – Android Auto – Bluetooth Bellen – Bluetooth Audio – Centrale Deurvergrendeling – Multifunctioneel Sportstuurwiel – Elektrische Ramen Voor en Achter en nog veel meer!
Ook is het alarmsysteem voorzien een origineel certificaat en is er een audio upgrade uitgevoerd om nog betere muziekklanken in de auto te creeëren, hiervoor is een Complete Sound Upgrade van Audison geplaatst inclusief Audison versterker!
Heeft deze auto Uw interesse gewekt en zou U graag de auto in onze showroom bezichtigen, dit is mogelijk uitsluitend op afspraak, dit omdat wij de auto in opdracht verkopen voor een vertrouwde relatie en er nog dagelijks van de auto gebruikt gemaakt word, hierdoor zal de kilometerstand dan ook nog oplopen.
Let op!
Deze prijs is geheel rijklaar inclusief:
- Fabrieksgarantie tot 29-05-2027
– APK minimaal 6 maanden
– Vloeistoffencheck
– Controle van remmen en banden en vervanging bij een levensduur van minder dan 5.000 KM
– Minimaal 15 liter brandstof
– Complete poetsbeurt binnen en buiten
– Kosteloos Uw auto op naam zetten bij ons op locatie en eventueel inruilauto vrijwaren
Let op!: Wij werken alleen op afspraak graag even bellen naar 06-51378806 voor U vertrekt om teleurstelling te voorkomen!
Heeft deze auto of een van onze andere auto’s uw interesse gewekt? Bel dan naar 06-51378806 als U nog vragen heeft of graag langs wil komen voor desbetreffend model. Wij staan U graag te woord!
Uw auto inruilen? Geen enkel probleem, vraag naar de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij ons bedrijf.
Met vriendelijke groet,
HW Automotive
De Corridor 7
5406 NS Uden
06-51378806
Wij doen onze uiterste best om de advertentie zo compleet mogelijk aan te vullen, echter zijn publicatiefouten nooit uitgesloten. Wij vragen u als consument te allen tijde te controleren of de door u doorslaggevende opties niet ontbreken. Bij aanvullende vragen/opmerkingen staan wij u graag te woord
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 225/45 R18
Bandenmaat achter: 255/40 R18
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 285 cm
Aanwezige accu: gekocht
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Bruin
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.805 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.420 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 46 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 38 g/km |
| Energielabel | A |




