
BMW 3-Serie
Touring 330e xDrive | M-SPORT | PANO | HARMAN KARDON | MEMORY | TREKHAAK | 50 jaar editie |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2022 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 83.521 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze BMW 3-serie Touring. Het is een auto van het bouwjaar 2022. Door de combinatie van brandstof- en elektromotor rijdt u met deze hybride BMW 3-serie Touring een stuk voordeliger. En het scheelt in uitstoot bovendien. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Houdt u van frisse lucht en van licht dan zit u helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Beknibbelen op comfort is er niet bij met deze BMW 3-serie Touring. Hij is zelfs voorzien van een verwarmd stuurwiel! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, BMW M-sportpakket, trailer assistent, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, DAB ontvangst en regensensor.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. U hoeft uw ogen niet meer van de weg te halen om dashboardinformatie te checken. De head-up display projecteert het rechtstreeks in uw zichtveld. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel ons dan voor een afspraak op 026-2001167.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden Bovag garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro.
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Jan van Mourik in Arnhem, Utrecht, Geldermalsen en Culemborg behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service.
Graag tot ziens bij Jan van Mourik & Zn in Arnhem!
Aanvullende opties en accessoires
- Audio installatie premium
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent)
- afdekhoes
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- carbonafwerking interieur
- Comfort Pack (voorstoelen verwarmd, Elektrisch verstelbare voorstoel(en), lendesteunen (verstelbaar))
- Driving Assistant (achteruitrij assistent)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- geluidsimulator
- glans exterieur delen
- Innovation pack (koplampen adaptief, achteruitrij assistent, parkeer assistent)
- Instructieboekjes aanwezig
- M Sportpakket (M Aerodynamica, hemelbekleding donker, variabele stuuroverbrenging)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Technische inspectie
- Travel Pack (elektrisch glazen panorama-dak, Extra getint glas, zonnescherm zijruiten)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: G21
Maten en gewichten
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieurkleur: ALCAN.-/SEN.-KOMB./SCHW.KONTR.BLAU (KGNL)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 1.019 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 944 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Mercedes-Benz C 300e Estate – BMW 330e xDrive touring...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.830 x 1.445 mm |
| gewicht | 1.855 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.420 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 52 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 42 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Arnhem Occasions
Veldoven 76826 TS Arnhem




























































