

BMW 3-Serie
Touring 318i Automaat Executive
€ 4.9002006186.365 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2006 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Zeer mooie, ruime, sportieve, praktische en complete BMW 318i 130pk Touring Automaat Executive met o.a: saphirzwarte metallic lak, cimate control airco, breedbeeld kaartnavigatie Professional, elektrisch glazen schuif/kantel panorama dak, stoelverwarming voor, 4-elektrische ramen, centrale deurvergrendeling op afstand, middenarmsteun voor, alu inleg op dashboard, multifunctioneel lederen sportstuurwiel, boordcomputer, radio/cd/mp3-speler, Aux-aansluiting, getint glas, PDC voor en achter, in delen neerklapbare achterbank, mistlampen voor, dakrailing, trekhaak en originele 17-inch. lm-velgen V-dubbelspaak design. Zeer leuke stationwagen incl. automaat met slechts 186.365km !
Modelreeks: jan. 2005 - sep. 2007
Modelcode: E91
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autocentrum Leunis Julianastraat 22 4566AG HEIKANT, NL 0114310521 http://www.autocentrumleunis.nl info@autocentrumleunis.nl
Bezichtiging op afspraak ! Tel: 06-15950511 / 0114-310521
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.520 x 1.820 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.435 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 777 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,6 l/100km (1 op 8,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 195 g/km |
| Energielabel | E |





