

BMW 3-Serie
Touring 330e|HIGH EXECUTIVE|M-SPORT PRO|FULL|H&K|PANO|ACC
€ 59.750202527.631 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 augustus 2025 |
| APK | 5 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
NIEUW IN DE COLLECTIE:
BMW 330E M-SPORT *FACELIFT-MODEL MET GROTE ACCU* FULL OPTIONS, 1e EIGENAAR, INCLUSIEF FABRIEKSGARANTIE. Deze BMW is geleverd in de prachtige BMW INDIVIDUAL KLEUR: Dravitgrau metallic met het chique Vernasca Mokka Lederen interieur. Daarbij is deze auto nog voorzien van het originele M-pakket Pro pakket, hoogglans zwart shadow-line pakket en de meest denkbare opties.
De BMW heeft het vernieuwde accupakket van 19.5KWH. Hiermee kunt u tot 85km elektrisch rijden.
Bijgaand de fabrieksoptielijst:
SPORT BOOST
19" M Leichtmetallräder Doppelspeiche 995 M Jetblack mit Mi
Sport-Automatic Getriebe Steptronic
Reifendruck-Kontrolle
Adaptives M Fahrwerk
Variable Sportlenkung
Alarmanlage
Komfortzugang
M Sportpaket
M Sportpaket Pro
Anhängerkupplung mit schwenkbarem Kugelkopf
Akustikverglasung
M Sportbremse, rot hochglänzend
M Dachreling Hochglanz Shadow Line
M Leuchten Shadow Line
Panorama Glasdach
Sonnenschutzverglasung
Innenspiegel automatisch abblendend
Sitzverstellung, elektrisch mit Memory für Fahrersitz
Sportsitze für Fahrer und Beifahrer
Lordosenstütze für Fahrer und Beifahrer
Lehnenbreitenverstellung für Fahrer
Sitzheizung für Fahrer und Beifahrer
M Sicherheitsgurte
M Interieurleisten 'Carbon Fibre'
Ladekabel Professional (Mode 3) füröffentliches Laden
Galvanikapplikation für Bedienelemente
Akustischer Fußgängerschutz
Ambientes Licht
BMW IconicSounds Electric
Klimaautomatik
Adaptiver LED-Scheinwerfer
Fernlichtassistent
Active Guard Plus
Driving Assistant Professional
Deaktivierung Beifahrerairbag
Fondkopfstützen klappbar
Parking Assistant Plus
DAB-Tuner
Harman Kardon Surround Sound System
Ablage für Wireless Charging
BMW Live Cockpit Professional
M Lederlenkrad
M Hochglanz Shadow Line
M Dachhimmel anthrazit
M Hochglanz Shadow Line mit erweiterten Umfängen
Automatische Verriegelung beim Anfahren
Aktiver Fußgängerschutz
Auto is nog voorzien van fabrieksgarantie.
Verkoopprijs: 59.750,- Euro is een all-in rijklaarprijs inclusief 21%BTW en BPM
Optioneel voor de foto hebben we een frontsplitter op de voorbumper gemonteerd.
Deze zit niet geschroefd, maar kunnen we bij de verkoop voor u monteren of eraf laten.
Auto staat gepoetst rijklaar in onze showroom.
Inruil van uw auto of een financiering op de aanschaf is bij ons altijd mogelijk.
Heeft u nog vragen of wilt u al graag het rijgevoel krijgen van deze prachtige BMW 330E? Neem geheel vrijblijvend contact met ons op, of kom vrijblijvend langs en geniet van een kopje koffie inclusief een leuke proefrit!!
We zijn bereikbaar op Tel. 0488-723150 of op 06-55718367 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 tot 22.00 uur).
Hybride aandrijving: parallel (voortbeweging door elektromotor(en) en/of verbrandingsmotor)
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 225/40 R19
Bandenmaat achter: 255/35 R19
Aanwezige accu: gekocht
Aantal fasen acculader: 2
Interieurkleur: Vernasca mokka
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Slot Exclusive is aangesloten bij RDW, NAP, VWE en VASS. De tevredenheid van de klant staat bij ons hoog in het vaandel. De autos staan helemaal klaar voor gebruik en daardoor hoeven wij geen extra kosten in rekening te brengen om de auto nog rijklaar te maken.
Bel ons vrijblijvend voor informatie, of maak een afspraak om deze auto te bezichtigen onder het genot van een heerlijk kopje koffie. Bezichtiging is bij ons binnen in de showroom en daarom mogelijk van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 08.00 uur tot 13.00 uur en eventueel in de avond mogelijk op afspraak.
Graag vragen wij u om van tevoren telefonisch contact met ons op te nemen. We zijn bereikbaar op Tel. 0488-723150 of op 06-55718367 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 tot 21.00 uur). Ook kunt u ons altijd een e-mail sturen naar info@slotexclusive.nl.
DISCLAIMER:
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.830 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.970 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 85 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,6 l/100km (1 op 38,5) |





