
Audi RS Q8
RSQ8 4.0 TFSI quattro 700PK URBAN|23" Vossen|Ceramic|RS Dynamic Plus|B&O 3D|Carbon|ACC|Uitlaatsysteem|Keyless|Softclose|Standkachel|360°

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 juli 2022 |
| APK | 13 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 297.837 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 468 - € 512 |
Omschrijving
Deze Audi RSQ8 4.0 TFSI quattro is een auto die naadloos aansluit bij het exclusieve segment waarin wij opereren. Dit exemplaar is vanaf de basis grondig onder handen genomen en tilt het begrip 'performance SUV' naar een buitengewoon niveau. Het motorvermogen is geoptimaliseerd naar een indrukwekkende 700 pk. Gekoppeld aan een aangepast uitlaatsysteem is dit een auto die de echte liefhebber van het merk weet te waarderen.
Het exterieur onderscheidt zich direct door het volledige carbon aerodynamicapakket van de Britse tuner Urban Automotive. Dit pakket is met uiterste precisie gemonteerd en sluit naadloos aan op de originele carrosserielijnen. De modificaties bestaan uit een Urban frontsplitter, side skirts en een prominente achterdiffuser. Aan de achterzijde maken de achterbumper-splitter, een onderste achterspoiler en de dakspoiler de agressieve stand op de weg compleet.
Rijdt u vaak door Duitsland, bijvoorbeeld richting de wintersport? Dan zorgt het RS Dynamic plus pakket ervoor dat de begrenzer is verlegd naar een topsnelheid van maar liefst 305 km/u. Onderweg geniet u van het Bang & Olufsen 3D Advanced Sound Surrond System en de rust die de softclose deuren en adaptieve cruise control bieden. Zelfs de koude start is dankzij de standkachel comfortabel, waarna u plaatsneemt in het interieur van zwart Valconaleder met rode honingraatstitching. Om deze brute 700 pk bij elke snelheid veilig te stellen is de auto voorzien van extreem krachtige keramische remmen achter de indrukwekkende 23-inch Vossen velgen.
De ultieme Vos Exclusive beleving vereist persoonlijke aandacht en tijd, daarom ontvangen wij onze relaties uitsluitend op afspraak. Neem daarvoor nu contact op met Ferdy Vos: 06-53201070.
Hierbij een overzicht van de complete optielijst van de auto:
Urban frontsplitter
Urban side skirts
Urban achterdiffuser
Urban achterbumper-splitter
Urban onderste achterspoiler
Urban dakspoiler
Verhoogd motorvermogen (700 pk)
23'' Inch Vossen Velgen
0N5 Vierwielbesturing / achterasbesturing
0P6 RS sportuitlaat
1XP Lederen multifunctioneel sportstuurwiel
2C7 Elektrisch verstelbare stuurkolom
2MB Adaptive air suspension met elektronisch geregelde demping
3CX Scheidingsnet
3FU Panoramadak
3NS Achterbank plus, gedeeld neerklapbaar met middenarmsteun
3PN Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie
3Y6 Zonwering voor de achterruit en achterzijruiten
4A4 Stoelverwarming vóór en achter
4D3 Stoelventilatie vóór
5MF Aluminium interieurlijsten
6I6 Audi active lane assist incl. Emergency Assist en file-ondersteuning
6XL Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, verwarmbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie
7K3 Bandenspanningscontrolesysteem
7UG Navigatiesysteem High
7X5 Parkeerassistent
7Y1 Rijstrookwisselhulp
8G5 Matrix-beam lichtassistent
8IT LED-koplampen
8RF Bang & Olufsen 3D High End Surround Soundsystem
8T5 Adaptive cruise control
8X1 Koplampsproeiers
9AE Automatische airconditioning met 4-zone bediening
9M9 Interieurvoorverwarming met afstandsbediening
9ZE Comfort telefonie
GH2 Sportdifferentieel met torque vectoring
IT3 Audi connect pakket 3
IU2 Audi connect pakket 2
IW3 eCall & bCall
KA6 360° camerasysteem met front-, achteruitrij- en zijcamera’s
KS1 Head-up display
N5M Stoelbekleding luxe Valconaleder
PA3 RS Dynamic pakket plus
PBY Assistentiepakket plus
PC6 Keramische remschijven grijs
PEF RS Design pakket rood
PEH Designpakket zwart
PG3 Comfort key in combinatie met anti-diefstalalarm
PK6 Interieurvoorverwarming
PL2 Hemelbekleding in zwart alcantara
PQA Carbon pakket
PXC Matrix LED-koplampen
Q4Q Sportstoelen vóór
QL5 Privacy glass
QQ2 Extra interieurverlichting / lichtpakket
QR9 Verkeersbordherkenning
QV3 Digitale radio ontvangst DAB
VT2 Verlichte dorpellijsten
YVU Bedienelementen in leder zwart
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- koplampreiniging
- Premium kleur
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
Interieur
- Airco separaat achter
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Active Cornering Enhancement
- uitwijk assistent
Overige
- Audi active lane assist incl file assistent (6I6)
- Automatische airconditioning met vier zones (9AE)
- Bots herkenning systeem
- HD Matrix LED-koplampen (PXC)
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- RS-sportstoelen vóór in leder Valcona gepeforeerd met honingraat stiksel en stoelventilatie (PEH)
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór en achter verwarmbaar (4A4)
- Stoelen en achterbank, verwarmbaar (4A4)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 10,5J x 23 "5-Y-spaak-rotor"-design (C2X)
- achterasbesturing
- Achterbank plus (3NS)
- Adaptive air suspension (1BK)
- Assistentie pakket Parking
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bang & Olufsen Advanced Soundsystem (8RF)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie (6XL)
- Carbon exterieur delen
- Decorinleg, aluminium spectrum (7TF)
- Design Pack (Luxe lederen bekleding)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Draadloze telefoonlader
- Dynamic pakket plus (PA3)
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Optie-pakket (Zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Privacy glas (QL5)
- Remmen, keramisch (PC6)
- Rijstrooksensor met correctie
- RS-bumpers in carrosseriekleur (VJ3)
- RS dynamic pakket (Active Cornering Enhancement)
- RS sportuitlaat (0P6)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Scheidingsnet (3CX)
- sluitbekrachtiging
- smartphone integratie
- Snelheidslimietherkenning (QR9)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar (1XP)
- Stoelventilatie voor (4D3)
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuurwiel, elektrisch in hoogte- en lengte verstelbaar (2C7)
- Tour pakket (File assistent, uitwijk assistent)
- WiFi
- Zonwering, mechanisch voor de achterruit en elektrisch voor de achterzijruiten (3Y6)


Audi SQ8 - Rij-impressie
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cc |
| Max. vermogen | 515 kW (701 pk) |
| Max. koppel | 900 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.010 x 2.000 x 1.700 mm |
| gewicht | 2.290 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.015 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 605 - 1.755 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 305 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 620 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,7 l/100km (1 op 7,3) |
| CO2-uitstoot | 304 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Vos Exclusive B.V.
Distributiestraat 454283 JN Giessen








