

Audi Q8
55 TFSI e quattro Pro Line S | HUD | ACC | B&O | Stoelvent. | Stoelverw.
€ 69.450202259.914 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2022 |
| APK | 25 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 102.376 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Nu beschikbaar: een indrukwekkend uitgevoerde Audi Q8 55 TFSI e quattro met een vermogen van 381 pk. De auto is uitgevoerd in het Gletsjerwit en voorzien van het stijlvolle zwart optiekpakket, wat het sportieve karakter extra benadrukt. Daarnaast staat de auto op een dikke set 23 inch velgen met zomerbanden.
Deze Q8 onderscheidt zich door zijn zeer rijke uitrusting en hoogwaardige afwerking. Het interieur is voorzien van luxe stoelen bekleed met Valcona leder. Voor optimaal comfort zijn de stoelen elektrisch verstelbaar en uitgerust met verwarming en ventilatie.
Verder beschikt deze uitvoering onder andere over:
Exterieur
* S line exterieur (logo’s op voorspatborden)
* S line bumpers in carrosseriekleur
* Optiekpakket zwart plus
* Zwarte dakreling
* Zwarte spiegelkappen
* Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels (beide zijden automatisch dimmend)
* LED-achterlichten met dynamische lichtanimatie en dynamische knipperlichten
* Koplampsproeiers
Interieur
* Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie
* Privacy glas (donker getinte ramen)
* Verkeersbordherkenning via camera
* Verlichte aluminium instaplijsten vóór en achter met S line logo
* Elektrisch bagage-afdekscherm
* Frameloze, automatisch dimmende binnenspiegel
* Zwarte hemelbekleding
Stoelen
* Lederen bekleding Valcona / Cricket, geperforeerd
* Comfortstoelen vóór
* Elektrisch verstelbare voorstoelen
* Stoelverwarming vóór
* Stoelventilatie vóór
* 4-voudig instelbare lendensteunen vóór
* Variabele hoofdsteunen vóór
* Comfortmiddenarmsteun vóór
* Achterbank plus
Overig
* Bang & Olufsen audi systeem
* Head-up display
* Adaptieve luchtvering voor maximaal rijcomfort
* 360° camerasysteem (top view)
* Sfeerverlichting met keuze uit 30 kleuren
* Head-up display
* Comfortsleutel met keyless entry en startfunctie
Bandenmaat: 285/55 R23
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 299 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 32,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Interesse? Neem vandaag nog contact met ons op!
Bel of mail ons gerust, we staan u graag persoonlijk te woord.
Let op: Wij werken uitsluitend op afspraak. Zo kunnen wij u de volle aandacht geven en de tijd nemen voor een passend advies. Plan eenvoudig uw bezoek in en wij zorgen dat de koffie klaarstaat!
We hebben er alles aan gedaan om de informatie in deze advertentie zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Desondanks kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud van de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie; controleer altijd zelf de voor u belangrijke zaken die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met de verkoper.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.990 x 2.000 x 1.710 mm |
| gewicht | 2.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.045 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,8 s |
| Actieradius | 44 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,6 l/100km (1 op 38,5) |
| CO2-uitstoot | 62 g/km |
| Energielabel | A |





