

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 februari 2022 |
| APK | 1 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 109.518 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
Audi Q7 60 TFSI e quattro Pro Line S Competition/Pano/Matrix
- Kenteken: T-118-TS
- Merk: Audi
- Model: Q7
- APK tot: 01-02-2028
- Tellerstand: 89998 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Daytona Grijs Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2995 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: DCB
- Vermogen: 339 kW / 462pk
- Ledig gewicht: 2360 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 472 - 517 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kuip sportstoelen
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Op zoek naar een sportieve Audi Q7 60 TFSI e met S-line, RS stoelen, Adaptieve cruise, Panoramadak en Matrix Led?
Deze goed onderhouden Audi Q7 60 TFSI e quattro Pro Line S Competition is rijk uitgerust en in zeer nette staat. Deze auto is voorzien van S-line exterieur en interieur, glazen panoramadak, lederen RS stoelen met geruiten stiksels, adaptieve cruise control, virtual display, matrix led koplampen, achteruitrijcamera, styoelverwarming, keyles start, navigatie, Carplay, zwarte hemelbekleding, Headup display, softclose, zwarte velgen, hoogglans zwarte accenten, zwarte grille, elektrische achterklep, elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, climat contol 3 zones en bluetooth.
Servicekosten bedragen €695,-
Deze krachtige SUV heeft een gecomineerd vermogen van 462pk (340 benzine + 122pk elektro)
Deze sportieve Q7 wordt geleverd met 2 voertuigsleutels.
Interesse? Neem gerust contact met ons op.
Kijk voor de volledige fotoreportages van onze auto's op onze eigen website hoexenbaas-automotive.nl.
Benieuwd naar de mogelijkheden omtrent proefrijden en/of een taxatie? neem dan gerust contact met ons op:
David Baas: 06-39268814 / Jorrit Hoex 06-39268815. Mail: info@hoexenbaas-automotive.nl
Inruilen van uw huidige auto is bij ons mogelijk en regelen naar wens ook uw LEASE - OF FINANCIERINGSCONTRACT.
Hoex & Baas Automotive B.V.
Middelblok 212
2831 BR Gouderak
0639268814
info@hoexenbaas-automotive.nl
www.hoexenbaas-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 339 kW (462 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.063 x 1.970 x 1.741 mm |
| gewicht | 2.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 865 - 2.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 2.656 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,2 l/100km (1 op 31,3) |
| CO2-uitstoot | 59 g/km |
Opties
Hoex & Baas Automotive B.V.
Middelblok 2122831 BR Gouderak



















































