

€ 29.750
| Bouwjaar | 2022 |
| KM stand | 127.225 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- AutoTrust Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 november 2022 |
| APK | 1 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.798 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Audi Q5 50 TFSI E QUATTRO BJ 22
- Kenteken: KKF-39-J
- Merk: Audi
- Model: Q5
- APK tot: 01-12-2027
- Tellerstand: 127225 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 14 kWh
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DRY
- Vermogen: 220 kW / 300pk
- Ledig gewicht: 2050 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 1.8 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 468 cm
- Breedte: 192 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerend glas
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Microvezel/stof bekleding
- Stoffen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luxe stoffen bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Smartphone entry
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Audi Q5 50 TFSI E QUATTRO BJ 22.
Dealer onderhouden van eerste eigenaar !
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten: EV Instap garantie 6/12/24 maanden. EV Uitgebreid garantie 6/12/24 maanden. Vraag naar de prijzen/voorwaarden! Wij zijn een RDW erkend bedrijf. aub even bellen of mailen voor een bezichtiging of proefrit.
Wilt u een auto komen bezichtigen bel dan even van te voren!
René van Oirschot
Landweer 14 A
5411 LV Zeeland
0622959337
vanoirschotautos@planet.nl
www.vanoirschotautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x 1.662 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.405 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
Opties
Van Oirschot Auto's
Landweer 145411 LV Zeeland
































