

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 december 2022 |
| APK | 21 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
PRACHTIG geconfigureerde Audi Q5 50 TFSI e quattro 300PK in daytonagrijs metallic met zwart optiek en een rotsgrijs interieur. Deze combinatie is werkelijk PERFECT en zeer chique! Bouwjaar 2022 met slechts 47.000KM, rechtstreeks aangekocht bij 1 van onze vaste Audi dealers in Duitsland!
Dit exemplaar is compleet uitgevoerd met opties zoals die prachtige valcona lederen RS-zetels in rotsgrijs met contrasterend stiksel + memory, een groot glazen panoramadak met schuif/kantel functie, luchtvering, head-up display, matrix koplampen, dynamische knipperlichten voor en achter, ambianceverlichting 30 kleuren, Bang & Olufsen audio, standkachel, achteruitrijcamera en cruise control.
Afkomstig van de eerste eigenaar, volledig dealer onderhouden en echt in zeer nette staat!
We hebben 22 inch performance velgen gemonteerd, dit is een velgen voorbeeld en maakt deze Audi helemaal af. Deze zijn tegen scherpe meerprijs leverbaar.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- Aluminium delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Extra getint glas
Overig
- City-pakket (Achteruitrij assistent)
- Dynamische knipperlichten achter
- Dynamische knipperlichten voor
- Matrix plus
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Bandenmaat: 235/60 R18
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Lichtgrijs
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 28,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Bedrijfsinformatie
Bekijk een uitgebreide fotoreportage op onze website.
Hebben wij uw interesse gewekt? Hartelijk welkom in Renswoude!
Alvast sfeer proeven? Neem eens een kijkje op Instagram/Facebook @gebroedersgoudzwaard !
Afleverpakketten:
1. 3 maanden Goudzwaard Garantie op de volledige auto. €495
2. 6 maanden Goudzwaard Garantie op de volledige auto. €895
3. Optioneel: Ceramic Coating, bij aankoop van uw nieuwe bolide tegen scherpe meerprijs leverbaar, vraag naar de mogelijkheden.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.890 x 1.660 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 44 g/km |
Opties
Gebroeders Goudzwaard
Groot Overeem 53927 GH Renswoude




























































