

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 februari 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Wij hebben een passie voor auto’s, en verkopen en onderhouden alle merken. Onze auto’s zijn allemaal dealer onderhouden, met volledige onderhoudshistorie en zijn voorzien van de Nationale AutoPas.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem contact met ons op, we helpen u graag verder!
Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Deze auto wordt aangeboden bij Breedveld Auto’s BV. Bent u geïnteresseerd? Dan nodigen wij u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken in onze volledig nieuwe showroom en werkplaats van 1000 vierkante meter!
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20" lichtmetalen velgen, Audi Sport "5-V-spaak ster"-design (54U)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- S Line exterieur
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten) (4E7)
- Akoestisch glas in voorportieren (VW5)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED-achterlicht (8VG)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- MMI navigatie plus (7UG)
- (9S8)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Stof Sequenz en leder met S-logo's (N7V)
- Achterbank plus (3NS)
- aluminium interieur afwerking
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Cruise control en snelheidsbegrenzer (8T6)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Zonwering voor de zijruiten in de achterportieren (3Y4)
Veiligheid
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
- Hold assist (UH2)
- Parkeerhulp plus (7X2)
Overig
- 299 PK
- Assistentiepakket 'City en Parking' (achteruitrij assistent) (PCZ)
- Assistentiepakket City (achteruitrij assistent) (PCM)
- Assistentiepakket Tour (Rijstrooksensor met correctie) (PCN)
- Audi Connect
- Audi Drive Select
- Audi Pre Sence
- Comfortsleutel, sensorgestuurde achterklepontgrendeling, elektrisch openende en sluitende achterklep (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing) (PGC/PGE)
- Dakbekleding Antraciet
- Dimmende Binnenspiegel
- Dimmende buitenspiegel/verwarmd/inklapbaar
- Led
- Multifuntiecamera
- Mythos Black Metallic
- oplaadmogelijkheid
- Pdc V+A
- Quattro
- Roof Liner Black
- S-Line
- Side Assist
- Speed Limit Display
- Voorruit getint/akoestisch
- Zonnescherm achterdeuren
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Wielbasis: 282 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Breedveld Basis
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
Opties
Breedveld Auto's
Lage Akkerweg 45711 DC Someren

































