

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 november 2021 |
| APK | 30 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 81.175 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Audi Q5 50 TFSI e S-line Quattro in de prachtige kleur District Green metallic met zwart optiek pakket plus maakt dit een zeer chique verschijning.
Deze Audi is zeer rijk uitgerust met een bijzonder fraaie optielijst, waaronder:
• Panoramadak
• Elektrisch zwenkbare trekhaak
• S-line sportstoelen half leder/alcantara
• Elektrisch verstelbare voorstoelen links en rechts
• Achteruitrijcamera
• Adaptieve cruise control
• Elektrische achterklep
• Sfeerverlichting
• Zwarte logo's
De 2.0 benzine motor in combinatie met de elektromotor is goed voor een gecombineerd vermogen van maar liefst 299 pk, dit in combinatie met de Quattro 4-wielaandrijving maakt dit een genot van om in te rijden.
Deze Audi is afkomstig van Audi Duitsland en volledig dealeronderhouden, de complete onderhoudshistorie is aanwezig evenals 2 originele sleutels, de auto wordt geleverd inclusief een onderhoudsbeurt bij de Audi dealer.
Batterijcertificaat met een SOH van 92% aanwezig.
Bent u op zoek naar een zeer complete, sportieve en uitstekend onderhouden Audi Q5 met een luxe uitstraling en aantrekkelijke optielijst, dan is deze auto absoluut een bezichtiging waard.
Afleverpakket bedraagt € 1399,- bestaande uit onder andere 12 maanden Real Garant Elite Garantie, professionele reiniging, tenaamstelling, luxe kentekenplaten, SOH rapport.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 4 WD
- Afdekhoes
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Facelift model
- Glans zwarte grille
- Hoogglans zwarte spiegelkappen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Privacy glas
- Quattro
- Trekhaak wegklapbaar
- Verlichting onder handgrepen
- Zonnescherm zijruiten
- Zwarte grille
- Zwarte logo's
- Zwarte uitlaat sierstukken
- Zwart optiek pakket
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtpakket
- S-line interieur
- Sfeerverlichting interieur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- All season banden
- Audi active lane assist
- Audi adaptieve cruise control
- Audi drive select
- Autonomous Emergency Braking
- Driving mode selection
- Dynamisch traction control
- Filehulp
Overige
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luxe lederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2021 - dec. 2023
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Aanwezige accu: gekocht
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Averdonk Auto's Bosberg 25B 7271LE BORCULO, NL 053-7009740 http://www.averdonkautos.nl info@averdonkautos.nl
Bedrijfsinformatie
Welkom bij Averdonk Auto’s.
Wij zijn gevestigd in Borculo en werken uitsluitend op afspraak, zodat wij u persoonlijk en met volledige aandacht kunnen ontvangen.
Al onze auto's en meer informatie over ons is te bekijken op onze website.
Bosberg 25B, 7271 LE Borculo
053-7009740
info@averdonkautos.nl
www.averdonkautos.nl

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.940 x 1.660 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
Opties
Averdonk Auto's
Bosberg 257271 LE Borculo
































































