
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
40 Advanced edition 77 kWh | Sportstoelen | 19" LMV | Adapt Cruise | Camera |
€ 27.9502022116.513 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2022 |
| APK | 23 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 63.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
Overige
- 3 zone airconditioning (PYC)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Matrix led koplampen
- Matrix LED koplampen (PXC)
- Smartphone interface (IU1)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Velgen, 19 inch gegoten lichtmetaal "5-W-spaak-aero"-design (40Z)
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kleur grijs
- Koplampreinigingsinstallatie (8X8)
- Oplaadmogelijkheid
- Veiligheidspakket plus (PYU)
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Aandrijving
Actieradius: 520 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 78 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 550 km actieradius per uur
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,3 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Wesselink Standaard Afleverpakket (zonder meerprijs): ✔️Aflevercontrole ✔️Wettelijke garantie ✔️Minimaal 6 maanden APK keuring ✔️Auto wassen en uitzuigen
- Wesselink Zeker Geregeld Afleverpakket (€ 895): ✔️Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift ✔️Bovag 40 punten Check ✔️12 maanden BOVAG garantie ✔️Pech Assistance tot de volgende onderhoudsbeurt (max 12 maanden) ✔️Minimaal 12 maanden APK Keuring ✔️Brandstofstoftank minimaal halfvol ✔️Accu bij PHEV en EV vol ✔️Interieur & Exterieur gereinigd ✔️Gratis einde garantie check
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Wesselink Deventer B.V. Solingenstraat 7 7421ZN DEVENTER, NL 0570-500980 http://www.honda-wesselink.nl info@auto-wesselink.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Laadtijd normaal stopcontact: 21:23
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 03:30
Bruikbare accucapaciteit: 73.15 kWh
Ingeschatte actieradius: 391 km
Ingeschat verbruik: 21.72 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 386 km
Actieradius praktijk winter: 333 km
Verbruik praktijk zomer: 21.37 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 25.61 kWh/100km
Bedrijfsinformatie
U bent van harte welkom bij onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer en Emst. Autobedrijf Wesselink, kwaliteit gegarandeerd !
Autobedrijf Wesselink B.V. stelt het op prijs dat u geïnteresseerd bent in onze producten en diensten en een bezoek brengt aan één van onze sites. Hoewel de informatie op deze site permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze site te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten of daarvoor aansprakelijkheid te aanvaarden. Aan de inhoud van deze site kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.640 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 520 km |
| Energielabel | A |
Opties
Wesselink Deventer B.V.
Solingenstraat 77421 ZN Deventer












































