

Audi Q4 e-tron
40 SOH 95% Launch Advanced+ 77 kWh LEER 20inch
€ 26.8802022112.757 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2022 |
| APK | 29 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 61.580 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Modeljaar: 2021
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 509 km
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 177,2 kWh/100km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Van den Berg Wilgenweg 4 3421TV OUDEWATER, NL 0348567010 http://www.vandenberg-auto.nl verkoop@vandenberg-automotive.nl
Bij serieuze interesse adviseren wij om te bellen, gezien de hoeveelheid e-mails de we krijgen lukt het niet om alles te beantwoorden.
6 maanden garantie, onderhoudsbeurt en minimaal 12 maanden APK = €895,- afleverkosten
Deze auto is een BTW auto en is ook zakelijk te financieren, neem dan contact op met 1 van onze partners:
Financier gemak: telefoon 085 0806 614 / www.financiergemak.nl
Financiallease.nl : telefoon: 030 267 9993
Wilt u geheel of gedeeltelijk financieren als particulier? Neem dan contact op met De Autofinancier: 088 050 1850
Uiteraard is inruil mogelijk.
Openingstijden:
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 8:30 - 17u
Woensdag: 8:30 - 17u
Donderdag: 8:30 - 17u
Vrijdag: 8:30 - 17u
Zaterdag: 9 - 16u
Met vriendelijke groet,
Van den Berg Oudewater
Wilgenweg 4
3421 TV Oudewater
0348-567010
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.640 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 509 km |
| Energielabel | A |


