
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 e-tron
35 Launch edition Advanced SOH 95% Trekhaak/ Leer/ Stoelverwarming/ Navigatie/ Pdc v+a/ Carplay/ Full led/ Dab/ Elektr. achterklep

Audi Q4 e-tron
35 Launch edition Advanced SOH 95% Trekhaak/ Leer/ Stoelverwarming/ Navigatie/ Pdc v+a/ Carplay/ Full led/ Dab/ Elektr. achterklep
€ 26.940202144.753 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 augustus 2021 |
| APK | 12 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 54.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
U voelt de onbeperkte kracht van elektrische aandrijving, elke keer als u op weg gaat met deze Audi Q4 e-tron. U zult verrast zijn door de power van de elektromotor. En stil! De krachtige motor geeft deze Audi uitstekende prestaties. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Audi Q4 e-tron voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Daglicht bij nacht? De koplampen met matrix LED-verlichting zorgen ervoor. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 19 inch lichtmetalen velgen, neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Natuurlijk brengt het digitale dashboard alle ritinformatie perfect in beeld. Maar ook communicatie, navigatie en tal van andere functies zijn permanent te volgen. Met uw smartphone maakt u overal contact met de auto. Remote services geven direct inzicht in uiteenlopende functies en zijn op afstand te activeren. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het full map navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Deze auto is voorzien van WIFI-hotspot, DAB ontvangst en cruise control.
In de Audi Q4 e-tron heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Audi. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook.
U bent geïnteresseerd om elektrisch te rijden? Neem dan nu contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak uitklapbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kleur grijs
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Aandrijving
Actieradius: 341 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 50 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 472 km actieradius per uur
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17 kWh/100km
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Take Away menu: 6 maanden Autotrust standaard garantie Tenaamstelling/ vrijwaring van het voertuig Geldige Apk
Productveiligheid
Fabrikant: Pheifer Autobedrijf Alexanderstraat 12 8606VP SNEEK, NL 0515-415825 http://www.Pheifer.nl info@pheifer.nl
Overige informatie
Laadtijd normaal stopcontact: 14:26
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 02:21
Bruikbare accucapaciteit: 49.4 kWh
Ingeschatte actieradius: 270 km
Ingeschat verbruik: 21.24 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 253 km
Actieradius praktijk winter: 218 km
Verbruik praktijk zomer: 20.91 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 25.06 kWh/100km
Bedrijfsinformatie
- Fijn dat u interesse toont in een occasion van ons. U bent van harte welkom om ons te bezoeken, belt u voor vertrek dan weet u zeker dat u niet voor niks komt.
- Bij eventuele extra vragen of een inruilvoorstel snel contact via ons vaste telefoonnummer: 0515-415825
- Garantie brengen wij onder bij Autotrust, vraag gerust naar de voorwaarden.
- Liever contact per mail? Mail ons op: verkoop@vakgaragepheifer.nl.
- Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
- Bezorgen aan huis mogelijk vanaf 99 euro. Daarna volgt een toeslag van 1 euro per kilometer.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.640 mm |
| gewicht | 1.865 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.475 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 341 km |
| Energielabel | A |
Opties
Vakgarage Pheifer
Alexanderstraat 128606 VP Sneek













