
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
40 Advanced edition 77 kWh 95% SOH
€ 27.9952023120.516 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 april 2023 |
| APK | 18 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 58.150 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- koplampreiniging
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Carkit
- Multimedia systeem
- Verkeersbord herkenning
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
Overige
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Matrix led koplampen
- Matrix LED koplampen (PXC)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Velgen, 19 inch gegoten lichtmetaal "5-W-spaak-aero"-design (40Z)
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Audi sound system (9VD)
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Koplampreinigingsinstallatie (8X8)
- Oplaadmogelijkheid
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2021 - dec. 2023
Aandrijving
Actieradius: 520 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 73 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 516 km actieradius per uur
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,3 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG 40-puntencheck: https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage van 't Hoog Ambachtsweg 9 2964LG GROOT AMMERS, NL 0184-601970 http://www.vakgaragevanthoog.nl info@vanthoog.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Laadtijd normaal stopcontact: 21:23
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 03:30
Bruikbare accucapaciteit: 77.9 kWh
Ingeschatte actieradius: 416 km
Ingeschat verbruik: 21.72 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 386 km
Actieradius praktijk winter: 333 km
Verbruik praktijk zomer: 21.37 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 25.6 kWh/100km
Bedrijfsinformatie
Vakgarage van 't Hoog is een allround autobedrijf dat dit jaar 49 jaar bestaat.
Service staat bij ons hoog in het vaandel.
Door een gemoedelijk familiebedrijf te blijven met een sterk team medewerkers kunnen we dit realiseren. Niet voor niets scoren we een mooie 9 op klantenvertellen.nl.
Bij aankoop kunnen wij je volledig ontzorgen met ons afleverpakket. Wij leveren de auto dan met 1 jaar Bovag garantie, een complete onderhoudsbeurt, nieuwe APK, airco onderhoudsbeurt,
15.000 km onderhoudsvrij, tenaamstelling en een gratis einde garantiecheck.
De kosten voor dit pakket bedragen slechts 1250,- euro. Je bent dan verzekerd van een top onderhouden auto waarbij je het eerste jaar niet voor onverwachte kosten komt te staan.
Het onderhoudspakket is overigens niet verplicht, voor de vraagprijs leveren wij de auto met een geldige APK en een aflevercheck waarbij alle vloeistoffen gecontroleerd worden.
De 12 maanden Bovag garantie is van toepassing bij auto's vanaf € 4500,-
Voor bedrijfswagens is de Bovag garantie indien van toepassing standaard 3 maanden.
De optielijst is met grote zorg samengesteld.
Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is.
Wij raden u dan ook aan om de opties en accessoires zorgvuldig te controleren.
Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Graag even bellen als u wilt komen proefrijden, wij zorgen dan dat de koffie en de auto voor u klaarstaan.
Tot ziens bij Vakgarage van 't Hoog!
Met vriendelijke groet,
Huib van 't Hoog, Patrick Platschorre en Janneke van der Wal
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.640 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 520 km |
| Energielabel | A |
Opties
Vakgarage van 't Hoog Groot Ammers
Ambachtsweg 92964 LG Groot-Ammers






































