
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
45 Advanced edition 82 kWh Camera Led Stoelverwarming
€ 37.895202478.677 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2024 |
| APK | 12 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.475 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- koplampreiniging
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
Overige
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bots herkenning systeem
- Matrix led koplampen
- Matrix LED koplampen (PXC)
- MMI navigatie plus (PYG)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Velgen, 5-W-spaak-aero, grafietgrijs, glansgedraaid (40Z)
- Achterbankleuning, in delen neerklapbaar (3NT)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Assistentiepakket "Safety" (PYL)
- Assistentie pakket Parking
- Audi sound system (9VD)
- Dakreling, aluminium (3S1)
- Decoratielijsten, zilvergrijs naturel lindehout Sediment (5TK)
- e-tron Character Sound (GM4)
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ9)
- Oplaadmogelijkheid
- Privacy glas (QL5)
- schakelpaddles
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2023 - dec. 2024
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Actieradius: 530 km
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 167 kWh/100km
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Auto Goedhart Stedendriehoek B.V. Revalstraat 5 7418BJ DEVENTER, NL 0570502150 http://www.autogoedhart.nl info@autogoedhart.nl
Bedrijfsinformatie
Door een snel wisselende voorraad adviseren wij u om vooraf te informeren naar de beschikbaarheid. Zo voorkomt u teleurstelling. Wij zijn te bereiken onder telefoonnummer 0570-502150 of via info@autogoedhart.nl. De getoonde prijs betreft de internetmeeneemprijs. Vraag ons verkoopteam naar de voorwaarden.
Prijs en uitvoeringsspecificaties onder voorbehoud.
Bij Auto Goedhart heeft u de optie om te kiezen uit drie afleverpakketten:
Afleverpakket Basis € 395,-
- 3 maand Auto Goedhart Garantie
- Nieuwe APK
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstellen / vrijwaren
Afleverpakket Plus € 595,-
- 6 maanden Auto Goedhart Garantie
- Nieuwe APK
- Kleine beurt (olie+filter)
- Tenaamstellen / vrijwaren
Afleverpakket premium € 995,-
- 12 Maanden BOVAG garantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
- Nieuwe APK
- 1/2 tank brandstof
- 12 maanden pechhulpservice (Europa)
- Tenaamstellen / vrijwaren
- Poetsen
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.640 mm |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 530 km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto Goedhart
Revalstraat 57418 BJ Deventer

































