
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
40 Advanced edition 77 kWh
€ 34.850202327.278 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2023 |
| APK | 18 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 65.547 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 270 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbags overige
- Aluminium interieur afwerking
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersinformatiesysteem
- Binnen-/buitenspiegels aut. dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth streaming
- Botsherkenningssysteem
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Climate control (L/R gescheiden)
- Comfort stoelen
- DAB+
- Digitaal dashboard
- El. bedienbare achterklep
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. spiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- Elektrische startblokkering
- Geluidssysteem
- Handsfree bluetooth
- Hoedenplank/rolhoes
- Interieurvoorverwarmingsinstallatie
- Klimaatregeling met twee zones
- Koplampen
- Koplampen (adaptief)
- Laadkabel
- Laadkabel 220V
- Niet-rokersauto
- Parkeerhulp
- Schadevrij
- Sleutels compleet
- Stembesturing
- Stoelen
- telefoonintegratie premium
- Telefoonkoppeling via app
- Touchscreen
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Winterbanden
- Winterpakket
Meer informatie
Constructiedatum: 2023-10-01
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Actieradius: 511 km
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,7 kWh/100km
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 402
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.588 x 1.865 x 1.632 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 511 km |
| Energielabel | A |
Opties
VIA Megastore
Bentheimerstraat 627587 NJ De Lutte


























