

Audi Q3
e-hybrid 272 pk S Line | Trekhaak | Panoramadak | Matrix | 20"
€ 63.99520261.015 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
De Audi Q3 e-hybrid 272 pk S Line uit 2026 is een hybride benzine auto met een krachtig vermogen van 177 PK. Met slechts 1015 kilometer op de teller is deze SUV in absolute topconditie. Het stoere zwarte exterieur wordt geaccentueerd door de metallic lak, waardoor deze auto een echte eyecatcher is op de weg.
Deze Audi Q3 is uitgerust met een scala aan luxe opties die het autorijden niet alleen comfortabeler maken, maar ook veiliger. Het Rijassistent-systeem Parkeerhulp plus zorgt ervoor dat inparkeren een fluitje van een cent is. Het Uitrustingspakket: Tech biedt geavanceerde technologische features die het rijden nog aangenamer maken.
Veiligheid staat voorop in de Audi Q3 e-hybrid 272 pk S Line. Met de Zij-airbag voor midden (Interactie airbag) worden de inzittenden optimaal beschermd bij een eventuele botsing. Het Comfort-chassis zorgt voor een soepele en comfortabele rijervaring, zelfs op hobbelige wegen. De Parkeerrem elektro-mechanisch zorgt voor een veilige en stabiele parkeerervaring, zodat u met een gerust hart uw auto kunt achterlaten.
De Audi Q3 e-hybrid 272 pk S Line is voorzien van een trekhaak, waardoor u moeiteloos een fietsendrager of aanhanger kunt meenemen op uw avonturen. Daarnaast biedt het panoramadak een schitterend uitzicht op de omgeving, terwijl de Matrix koplampen zorgen voor een perfect zicht in het donker.
Kortom, de Audi Q3 e-hybrid 272 pk S Line is een luxe en praktische auto die aan al uw wensen voldoet. Bel vandaag nog voor meer informatie en ontdek zelf alle voordelen die deze auto te bieden heeft. Met SCHMIDT automotive rijdt u altijd in stijl en comfort.
Autobedrijf Schmidt, al meer dan 50 jaar het vertrouwde adres in Twente!
Bij ons zijn er geen onverwachte kosten bij het kopen van een auto! De advertentieprijs is de all-in prijs. Geen gedoe en geen nonsense; Twentse nuchterheid noemen we dat!
Deze advertentie is zorgvuldig opgemaakt. Het kan zo zijn dat er door de veelvuldige opties dingen over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aan/uitgevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Bent u niet 100% zeker? neem contact met ons op om verwarring te voorkomen!
Wielbasis: 2.681 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 2174
Soort accu: LIION
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |



