

Audi Q3
S edition e-hybrid 200 kW / 272 PK Hatchback 6 ver
€ 56.900202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Auto Poppe is uw officieel dealer voor Volkswagen, Audi, Volkswagen Bedrijfswagens, Seat en Skoda voor geheel Zeeland. Met onze merken bieden wij u een uitgebreid aanbod van dealerkwaliteit occasions waarbij ons streven ligt op expertise, kwaliteit en klanttevredenheid. Onze dealerbedrijven zijn gevestigd in Goes, Vlissingen, Terneuzen en Oostburg.
De prijs van deze auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges.
*Kijk voor onze interessante afleverpakketten op www.autopoppe.nl.
*Onze occasions worden standaard geleverd met APK, uitgebreide poetsbeurt en vloeistofcontrole.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden. Hoewel de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen of fouten in de gegevens te allen tijde voorbehouden.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart-zwart-agaafgrijs zwart-zwart/zwart/zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: € 763 p/m (private lease, 60 maanden, 5.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Rijklaarmaken:
- Matten voor en achter
- RDW Leges
- Verwijderingsbijdrage
- Volle tank brandstof / Volle accu lading
Referentienummer: 207804
Kenteken: 207804
Productienummer: 207804
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| gewicht | 1.800 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 119 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| CO2-uitstoot | 43 g/km |
| Energielabel | B |



