

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2018 |
| APK | 12 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 162.728 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Audi A8 55 TFSI quattro Pro Line Plus, een bijzonder luxe en zeer compleet uitgevoerde limousine uit het topsegment. Deze A8 combineert kracht, rust en comfort op het hoogste niveau en is voorzien van een indrukwekkende lijst aan opties.
De 55 TFSI motor in combinatie met quattro vierwielaandrijving zorgt voor krachtige, stille en stabiele rijeigenschappen. Een echte reisauto, maar tegelijk ook een auto die qua uitrusting en afwerking alles biedt wat je in dit segment zoekt.
Belangrijkste opties en uitrusting
• Glazen panoramadak
• Chauffeurspakket
• Bang & Olufsen 3D Advanced Sound System
• Audi Laserlight
• OLED achterlichten
• 360° camerasysteem, camera voor, achter en zijkanten
• Head-up display
• Dynamische vierwielbesturing / achterasbesturing
• Nachtzichtassistent
• Verkeersborddetectie
• Lane Assist Plus met Emergency Assist en file-ondersteuning
• Audi side assist
• Audi pre sense rear
• Kruispuntassistent
• Veiligheidspakket
• Parkeerhulp voor en achter met actieve flankbescherming
• Softclose portieren
• Audi connect key
• Garage deuropener, HomeLink
• Audi smartphone interface
• Rear Seat Remote
• Digitale TV-ontvangst met CI+ module en digitale radio
• Audi music interface achterin
• DVD-wisselaar en DVD-speler
• Audi phone box voor passagiers achterin
• 4-zone climate control
• Privacy glas
• Elektrisch bedienbare zonwering voor de achterruit en portierramen achter
• Klimaat- en akoestisch glas
• Isolerende voorruit
• Audi Premium Air Quality
• Valcona lederen interieur
• Volledig lederpakket
• Comfortstoelen voor
• Elektrisch verstelbare voorstoelen met memory
• Stoelverwarming voor en achter
• Stoelventilatie en massagefunctie voor en achter
• Lendesteunen voor en in de buitenste achterzitplaatsen, elektrisch verstelbaar
• Verwarmd multifunctioneel lederen stuurwiel met schakelpaddles
• Zwarte alcantara hemelbekleding
• Pianolak interieurafwerking
• 20 inch lichtmetalen velgen
Onderhoud en staat
Recent is er een grote onderhoudsbeurt uitgevoerd waarbij bijna alles is aangepakt. De auto verkeert in nette en verzorgde staat en rijdt precies zoals je van een Audi A8 mag verwachten, stil, comfortabel en uiterst solide.
Interesse?
Neem contact op met Motorway Exclusive voor meer informatie of een bezichtiging. Inruil mogelijk, alle keuringen zijn welkom.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Achterbank met massagefunctie
- Airco separaat achter
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Entertainment system
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Telefoonintegratie
- TV-ontvanger
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- 4-wiel besturing
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Geluidwerend glas
- Kleur zwart
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Warmtewerende voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Extra getint glas
- Nachtzicht-assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- Assistentie Pakket (Achteruitrij assistent, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie, Zelfstandige rijstrookwissel)
- Audi Design Selection (Luxe lederen interieur, Stoel ventilatie voor)
- Automatische niveauregeling
- B&O Soundsystem
- File-assistent
- File-assistent
- Massage
- Matrix verlichting
- Memorystoelen
- Sfeer verlichting
- Stoelen-pakket (Achterbank met massagefunctie, Stoel ventilatie achter, Stoel ventilatie voor)
Meer informatie
Bandenmaat: 255/45 R19
Laadvermogen: 785 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Bruin
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24,6 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wij zijn een BOVAG erkend autobedrijf. Je koopt bij ons met zekerheid, duidelijke voorwaarden en focus op kwaliteit en service.
Inruil, consignatieverkoop, financiering en garantie zijn mogelijk.
Financiering, ook zakelijk, vaak binnen 24 uur rond na acceptatie.
Bezichtiging uitsluitend op afspraak. Zo weet je zeker dat de auto beschikbaar is en dat wij alle tijd voor je nemen.
Plan direct je afspraak via 070 - 720 0602, bellen of WhatsApp.
Bekijk het actuele aanbod op www.motorway-exclusive.nl
Motorway Premium Afleverpakket, €1.495, optioneel
Onderhoudsbeurt, 40-punten inspectie, nieuwe APK bij aflevering, 12 maanden garantie, voorwaarden op aanvraag, complete poetsbeurt, interieur en exterieur, en een volle tank.
Uitbreiding van garantie is mogelijk, ook zakelijk.
Geen afleverkosten, wat je ziet is wat je betaalt.
Alle informatie is met zorg samengesteld, controleer zelf de specificaties en uitrusting, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vragen? Bel of WhatsApp 070 - 720 0602.


Test: Audi A8
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 330 kW (449 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.300 x 1.950 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.895 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 l |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 46 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Motorway Exclusive B.V.
Loosduinseweg 8712571 AV Den Haag



















































































