
Audi A7
Sportback 55 TFSI quattro S-Line Luchtvering|21''|ACC|Sportstoelen|Matrix-LED|Pano|Camera|Clima|Carplay

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2018 |
| APK | 17 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 120.809 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Als specialist in Mercedes-Benz en AMG ligt ons hart natuurlijk bij de ster, maar soms ruilen wij ook iets anders in. Deze Audi A7 Sportback 55 TFSI quattro S-Line is zo een voertuig dat wij door inruil hebben verkregen. De auto is compleet uitgerust met onder andere een S-Line pakket, 21 inch velgen, adaptieve luchtvering, Matrix-LED, een panoramadak en een Bang & Olufsen soundsystem.
De auto ziet er absoluut goed en representatief uit. Voor de verkoop is het voertuig door een professioneel bedrijf volledig onder handen genomen en diepgaand gereinigd. De staat past verder bij de leeftijd; de auto is netjes, al is er hier en daar een klein cosmetisch plekje te vinden en zijn de 21 inch velgen voorzien van stoeprandschade. Deze Gletsjerwitte A7 wordt in deze eerlijke conditie scherp aangeboden.
Technisch is de Audi direct klaar voor gebruik en de eerstvolgende onderhoudsbeurt is pas over ruim 6.000 kilometer noodzakelijk. en de APK is geldig tot april 2027. U kunt hierdoor direct op weg zonder directe servicekosten. Vanwege de inruilstatus en de scherpe prijsstelling wordt deze auto strikt zonder garantie verkocht. De auto staat inmiddels bij ons in de showroom.
Wij ontvangen onze klanten uitsluitend op afspraak, neem daarvoor contact op met Bart Mesland 06-34402595
Hierbij de optielijst vanuit Audi:
1BK Adaptieve luchtvering
3FB Panorama-glasdak
4A3 Stoelen, vóór verwarmbaar
5MU Decoratielijsten, alumium fragment
7HD Dashboard en Interieurelementen in mono.pur
7P1 Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
7X5 Parkeerassistent
9AQ Automatische airconditioning met vier zones
9VS Bang & Olufsen Premium soundsystem
CM8 Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 21 "5-V-spaak-ster"-design, Audi Sport
IU1 Audi smartphone interface
KA2 Achteruitrijcamera
PCB Audi Lane Departure Warning inclusief verkeersbordherkenning en emergency assist (verkeersbordherkenning)
PCH Audi side assist inclusief Audi pre sense rear
PCN Assistentiepakket Tour
PNQ MMI navigatie plus met MMI touch response (audi sound system)
PQD S line exterieur
PS8 Comfortstoelen
PX6 Matrix-ledkoplampen
Q1D Sportstoelen voor
QL5 Privacy glass
QR9 Verkeersbordherkenning
QV3 Digitale radio ontvangst
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- File assistent
- koplampreiniging
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Airco separaat achter
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- S Line exterieur
- Adaptive air suspension (1BK)
- Assistentie Pakket (Bots herkenning systeem, File assistent, Rijstrooksensor met correctie)
- Assistentiepakket Tour (PCN)
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear (PCH)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Emergency assist (PCB)
- Extra getint glas achter
- Launch Edition (Navigatiesysteem full map + hard disk, smartphone integratie)
- Lendensteunen vóór (7P1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix-ledkoplampen (PX6)
- MMI navigatie plus met MMI touch response (PNQ)
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatiesysteem full map + hard disk)
- Panorama-glasdak (3FB)
- Privacy glas (QL5)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- S line exterieur (PQD)
- smartphone integratie
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Uitparkeer waarschuwing
- Veiligheids-pakket (Rijstrooksensor met correctie)
- Veiligheids-pakket-2 (Uitparkeer waarschuwing)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 21 "5-V-spaak-ster"-design, Audi Sport (CM8)


Audi A7 Sportback - Rij-impressie
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.070 x 1.910 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.790 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.470 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 535 - 1.390 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Vos Exclusive B.V.
Distributiestraat 454283 JN Giessen






