

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 december 2020 |
| APK | 11 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 92.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
kijk voor alle foto's op www.signatuurauto.nl
Dit rijdt toch wel zo ongelooflijk mooi..
Iedereen lijkt tegenwoordig wel "lekker hoog" te willen zitten, maar dit is toch wel haast ultiem rijden hoor, potverdikkie.
Het is stil, comfortabel, snel, ja wat moet je er over zeggen, je moet er mee rijden!
Buitengewoon fraai, in uitmuntende staat, ruikt lekker, het is een heerlijkheid op wielen.
Alles wat je kunt wensen zit er zo'n beetje op, de auto is perfect dealer onderhouden, staat op uitstekende banden met mooi profiel.
Wordt geleverd met boekje, volledige onderhoudshistorie, is helemaal bij, krijgt naar wens nog een nieuwe APK, heeft 2 sleutels en krijgt een volle tank brandstof en een volle accu.
Er zitten 2 laadkabels bij, zowel voor thuis als onderweg, dus je kunt gelijk gaan besparen met de eigen zonnepanelen.
De auto komt van origine uit Duitsland, heeft geen schade verleden, is particulier bereden, heeft geen terugroepacties en heeft in Nederland slechts 1 eigenaar gehad.
Dit is een auto die je gewoon in het echt moet komen bekijken, ervaren, beleven.
Dus bel direct Jeroen op 06-83904455 voor beschikbaarheid en die overtuigende proefrit.
Kom gezellig langs in Nibbixwoud, een drankje staat voor je klaar.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Achterbank 3-persoons
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Overig
- 2 bekerhouders
- 12V aansluiting 2X
- File-assistent
- Luxe kentekenplaten
- Oplaadmogelijkheid
- S-Line exterieur
- Valcona sportstoelen
- Zwarte hemelbekleding
Meer informatie
Technische informatie
Bandenmaat: 255/40 R20
Actieradius: 786 km (36 km elektrisch, 750 km brandstof)
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 49,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- GARANTIE (inbegrepen): Grondige inspectie voor advertentie. Onderhoudshistorie is bekend. Er zit op iedere auto minimaal 6 maanden APK. De auto wordt gepoetst en het interieur gereinigd. De auto wordt gratis op naam gezet. 12 maanden wettelijke garantie op basis van non- conformiteit.
- BOVAG GARANTIE (€ 895 meerprijs): Grondige inspectie voor advertentie. Onderhoudshistorie is bekend. Nieuwe APK. Onderhoudsbeurt naar fabrieksopgave. De auto wordt gepoetst en het interieur gereinigd. De auto wordt gratis op naam gezet. Auto wordt bij aflevering vol getankt en/of opgeladen. BOVAG Garantie wordt ondergebracht bij Autotrust als BOVAG Netwerk Garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "GARANTIE"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Van maandag tot en met vrijdag bent u van harte welkom tussen 09:00-18:00
Om u de aandacht te kunnen geven die u verdiend en omdat we regelmatig op zoek zijn naar, of bezig zijn de mooiste auto's voor u te prepareren werken we graag op afspraak.
U kunt een afspraak maken via telefoonnummer 06-83904455
Of stuur een mail naar welkom@signatuurauto.nl
Ook buiten de reguliere openingstijden, of op zondag, zijn we bereikbaar en beschikbaar, uitsluitend op afspraak.
Naast de in- en verkoop van auto's hebben we ook een bandenservice voor personen auto's.
We leveren, monteren en balanceren alle soorten banden tot 21"
Zowel zomerbanden, winterbanden als all-season van alle reguliere merken.
Vandaag besteld is morgen gemonteerd, bel gelijk voor uw scherpe prijs.
Komt u spontaan langs? Gezellig! Een drankje staat altijd voor u klaar.
Neem uw rijbewijs mee, dan kunt u proefrijden als u dat wilt, al onze auto's staan proefrit klaar.
Ons bedrijf bestaat sinds 2020 en Jeroen heeft meer dan 25 jaar ervaring in diverse Automotive bedrijven bij diverse merken, BOVAG dealers en Vakspecialisten.
Op de eigen website www.signatuurauto.nl vind u nog veel meer informatie over Jeroen, de omgeving en geschiedenis en daar ziet u alle foto's, ook de foto's die soms niet worden weergegeven door de auto zoek portals.
Kijk ook gerust even bij de reviews op Facebook, Google of de website en overtuig u van de kwaliteit die we kunnen bieden.
Volg ons op de socials zoals TikTok, Instagram, Facebook en Linkedin voor leuke stories en het actuele nieuws.
Zien we u snel?
Hartelijke groet, Jeroen Brink
Iedere auto die aangeboden wordt is van te voren grondig gecontroleerd.
De kilometerstand is altijd juist en de onderhoudshistorie bekend.
Iedere auto wordt standaard geleverd met de wettelijke garantie.
Signatuur Auto staat voor een nèt iets andere auto dan standaard, die persoonlijk is geselecteerd of aangepast naar de wens van de klant.
Signatuur auto werkt alleen samen met officiële merkdealers, of merkspecialisten.
Onderhoud wordt altijd uitgevoerd door officiële dealers, merkspecialisten of een Auto Vakmeester. Zo bent u verzekerd van een perfect geprepareerde auto die zorgt voor veel zorgeloze kilometers.
Alle auto's zijn volledig aan te passen naar jouw specifieke wens of smaak. Er is veel mogelijk en wordt door erkende bedrijven uitgevoerd.
Door mijn grote netwerk zorg ik voor de beste kwaliteit, tegen een acceptabele prijs. Service met de Signatuur van Jeroen.
Een proefrit behoort tot de mogelijkheden, de A7-E22 is, zeker richting het noorden, een ruime, stille weg, waar je na 19:00uur nog gerust 130km/h kunt rijden, een prima mogelijkheid om de gevonden auto eerst goed uit te proberen.


Audi A7 Sportback - Rij-impressie
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 219 kW (298 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.970 x 1.910 x 1.420 mm |
| gewicht | 2.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 36 km |
| CO2-uitstoot | 48 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Signatuur Auto Jeroen Brink
Overspoor 641688 JH Nibbixwoud

































































