

Audi A6
Limousine 3.0 TFSI quattro Pro Line S
€ 11.9002012310.679 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2012 |
| APK | 12 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 87.350 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Grijze muizen zijn er al genoeg. Daarom heeft deze auto een lekker pittige S-Line styling. Een zescilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Houdt u wel eens bij hoeveel tijd u stilstaat onderweg? Het start-stopsysteem wel, schakelt de motor uit tot je weer verder gaat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Ogen op de weg, handen aan het stuur. De audiobediening op het stuur zorgt dat u probleemloos schakelt tussen zenders. Het luxeniveau in deze Audi is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. En deze auto heeft ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
In de Audi A6 Limousine heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Als het tijd wordt om de banden bij te pompen, waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem.
Al bijna overtuigd? Laat een proefrit de rest doen. Neem contact op voor een afspraak!
Bandenmaat: 225/55 R17
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 291 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Ons WHATSAPP Nummer is : 0653303705
Met vriendelijke groet,
Team Oldenburg auto's
Alle auto's hebben een NAP-CERTIFICAAT, dus GEGARANDEERDE kilometers! Inruil, financiering en garantie is mogelijk. Ook voor startende ondernemers zijn er qua financiering veel mogelijkheden, ook al bent u net een maand begonnen! Auto's worden door ons op uw naam geregistreerd zonder extra kosten, tevens kunnen wij ook ter
plaatse vrijwaren.
Wij zijn 6 dagen per week geopend op zondag gesloten
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Oldenburg Auto's is gevestigd tussen Amsterdam en Utrecht op slechts 1 kilometer van de A2. Rijdend op de A2 neemt u afslag 4 Hilversum/Vinkeveen vervolgens houdt u richting Hilversum aan, na 1 kilometer gaat u bij de eerste stoplichten rechts na beneden, u bent dan op onze locatie. Adres: Binnenweg 63, 3634 AE Loenersloot Telefoon: 0294-295414 Whatsapp: 0653303705 E-mail: info@oldenburgautos.nl Website: www.oldenburgautos.nl. Het komt nog wel eens voor dat een e-mail niet aan komt, mocht u na 24 uur nog geen reactie hebben ontvangen stuur deze dan opnieuw of neem telefonisch contact met ons op.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 1.870 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Energielabel | C |





