

Audi A6
Avant 2.0 TFSI Sport Edition KEYLESS/S-LINE/20INCH
€ 15.4952015169.568 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2015 |
| APK | 9 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 53.623 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Sportief, stijlvol en comfortabel rijden? Deze prachtige Audi A6 2.0 TFSI S line combineert luxe uitstraling met fijne rijeigenschappen en een complete uitrusting. Dankzij het S line pakket, de zwarte hemelbekleding en de fraaie 20 inch lichtmetalen velgen heeft deze Audi een krachtige en exclusieve uitstraling.
De auto is voorzien van een rijke optielijst waarmee iedere rit comfortabel verloopt. Daarnaast zorgen het Bose audiosysteem en de draadloze Apple CarPlay / Android Auto verbinding voor een moderne multimedia-ervaring.
Uitgevoerd met onder andere:
• S line uitvoering
• Half lederen bekleding
• Climate control
• Cruise control
• Verschillende rijmodi
• Zwarte hemelbekleding
• 20 inch lichtmetalen velgen
• Xenon lensverlichting
• Getint glas achter
• Bose audiosysteem
• Draadloze Apple CarPlay & Android Auto
• Afneembare trekhaak
• Metallic lak
• Zomerbanden
Bouwjaar: 2015
Kilometerstand: 170.000 km
Bekend aandachtspunt: de auto verbruikt circa 1 liter olie per 2.000 km.
Zoekt u een rijk uitgeruste en sportief uitgevoerde Audi A6 met een prachtige uitstraling? Neem gerust contact op met Koekoek Automotive voor meer informatie of een bezichtiging.
Modelreeks: 2011 - 2014
Modelcode: C7
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 291 cm
Interieurkleur: Zwart/jetgrijs st (s line)
CO₂-uitstoot (NEDC): 152 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.926 x 1.874 x 1.461 mm |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.680 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | B |





