

Audi A6
Avant 45 TDI quattro Design Pro S Line Plus|Pano|Luchtvering|360 Camera|Head-up
€ 31.9502019210.512 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2019 |
| APK | 27 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 115.326 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 679 - € 713 |
Audi A6 Avant 45 TDI quattro Design Pro S Line Plus|Pano|Luchtvering|360 Camera|Head-up
20" Lichtmetalen velgen, 360° Camera, Cruise control adaptief, Elektrisch bedienbare achterklep, Elektrische stoelen met memory, Head-up display, Panoramadak, S Line pakket, Sfeerverlichting, Stoelverarming voor en achter, ...
Pakket: Assistentie Pakket
Pakket: Keyless pakket
Pakket: Optie pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Geinteresseerd en zou u graag een proefrit maken? Dan bent u van harte welkom in onze showroom te Groningen.
Graag verzoeken wij u om uw komst op voorhand kenbaar te maken, om teleurstelling te voorkomen en er zeker van te zijn dat de auto beschikbaar en aanwezig is. Uiteraard zijn avondbezichtigingen ook mogelijk.
Alle inruil mogelijk, voor een prijsbepaling vragen wij u contact met ons op te nemen.
Financiering en private lease mogelijk, informeer naar de mogelijkheden.
Mocht uw gewenste model en/of uitvoering toch niet in ons huidige collectie staan, dan gaan wij ook graag voor u op zoek. Wij kunnen voor u het complete proces van aankoop verzorgen.
Graag tot ziens bij Carré Automotive. Bel/Whatsapp of E-mail voor een afspraak en/of bezichtiging.
Carre Automotive
Duinkerkenstraat 9B
9723BN Groningen
0658858584
info@carreautomotive.nl
www.carreautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven.
Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 170 kW (232 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.939 x 1.890 x 1.467 mm |
| gewicht | 1.865 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.565 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 l |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 1.303 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | E |





