
Audi A6
Avant 55 TFSI quattro S edition VOL OPTIES | ABT | ALCANTARA SPORT INTERIEUR| CAMERA| BANG & OLUFSEN AUDIO| ADAPTIEVE CRUISE

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 augustus 2020 |
| APK | 24 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 96.520 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Deze zeer gunstig geprijsde Audi A6 Avant is zonder overdrijven echt een fantastische occasion. Fan van S-Line styling? Dat komt mooi uit, want deze is lekker sportief uitgevoerd. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Ook is de auto voorzien van: 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
In één oogopslag heeft u alle benodigde functies onderweg in beeld, dankzij het slim ingedeelde digitale dashboard. De 360 graden camera wordt mogelijk gemaakt door vier camera's die tezamen werken om zo een uitgebreid zicht te bieden, wat van grote waarde is bij het navigeren door smalle straatjes en parkeerplekken. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Je ziet hem niet, maar hij is er wel: de elektrisch inklapbare trekhaak. Deze Audi is voorzien van connected drive services, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels en draadloos opladen.
In de Audi A6 Avant heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie en brake assist.
Meer weten over deze sportwagen? Onze verkoopadviseur maakt graag een afspraak voor meer informatie of een proefrit!
Wij zijn verhuisd en terug op het vertrouwde nest!
Met trots en veel enthousiasme willen wij jullie laten weten dat MC Auto Royal zowel de showroom als de werkplaats zijn verhuisd naar Grootebroek. Wij keren hiermee terug naar onze vertrouwde basis, waar het allemaal in 2008 begon.
Ons nieuwe adres biedt meer ruimte, frisse energie en nog betere service, precies zoals jullie van ons gewend zijn!
Of je nu komt voor een andere auto, onderhoud, reparatie of advies: je bent van harte welkom in ons vernieuwde pand gevestigd aan de Raadhuislaan 23, 1613 KR Grootebroek (naast het tankstation)
Wij kijken ernaar uit om jullie te verwelkomen op onze nieuwe locatie in Grootebroek.
Daar staan we klaar voor topkwaliteit, persoonlijke aandacht en de passie voor auto's die ons drijft.
MC Auto Royal terug op ons vertrouwde nest, klaar voor de toekomst!
OPENINGSTIJDEN;Werkplaats Ma t/m Vrijdag 08.00 tot 17.00 uur
Showroom Ma t/m Vrijdag van 09.30 tot 18.00 uur, Zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur
Kijk voor onze actuele voorraad op www.mcautoroyal.nl
Bereikbaar op 0228-525430 en 06-19033000.
Het adres voor een scherp geprijsde occasion, de jonge occasion, ex lease auto.
Wederom vindt u op deze plaats een prachtige collectie auto’s van allerlei merken en allerlei uitvoeringen en daarbij behorende prijsklassen.
Wij hebben voor ieder wat wils en hopen u nog jaren van een nieuwe auto te kunnen voorzien.
Onze auto’s hebben standaard 12 maanden wettelijke garantie en op de meeste auto’s kunt u zich tegen meerprijs extra verzekeren voor 12 of zelfs 24 maanden.
Zo is er voor iedereen een pakket op maat te koop, de prijzen daarvan zijn afhankelijk van de leeftijd en de kilometers van de door u uitgekozen auto.
Kijk voor onze actuele voorraad op www.mcautoroyal.nl
Wij rekenen 495 euro afleverkosten voor personenauto's en 695 voor bedrijfsbussen, daarvoor wordt uw nieuwe auto professioneel gereinigd van binnen en buiten, een uitgebreide technische check in onze werkplaats uitgevoerd en als de keuring binnen 3 maanden vervalt krijgt uw nieuwe aanwinst ook een nieuwe APK.
Voor vragen over of een afspraak voor uw nieuwe auto kunt u ons telefonisch bereiken of mailen. Ons emailadres is info@mcautoroyal.nl en onze telefoonnummers zijn 0228-525430 en via de mobiel op 06-19033000.
MC Auto Royal is maandag tot en met vrijdag geopend van 9.30 tot 18.00 uur en zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Op zondag houden wij rust.
Wij vragen uw begrip voor het feit, dat wij geen auto’s kunnen reserveren. Neem voordat u vertrekt contact met ons op, om er zeker van te zijn, dat de auto van uw keuze nog aanwezig is. Indien u aangeeft direct te vertrekken en naar ons toe te komen houden wij uiteraard de auto voor uw reisduur vast. Indien u met de trein naar ons toe wilt komen, kies voor station Enkhuizen. Belt u even op het moment dat u bent gearriveerd, dan komen wij u als service ophalen.
Graag tot ziens bij MC Auto Royal
DISCLAIMER: Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de occasion kunt u het beste contact opnemen met ons via mail of telefoon. Wij staan u graag te woord.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 19 "5-arm-dynamiek"- design (S design) (42D)
- Akoestisch zijruiten (VW0)
- aluminium delen exterieur
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar (4E7)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie (6XL)
- Trekhaak, elektrisch wegklapbaar (1D4)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bang & Olufsen Premium soundsystem (9VS)
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Bekleding, leder-alcantara S line (N7K)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear (PCH)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
Overig
- Assistentiepakket Tour (file assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCC)
- Emergency assist (actieve noodgeval assistent, Rijstrooksensor met correctie) (PCB)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Onderstel met demperregeling (1BL)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: C8
Maten en gewichten
Laadvermogen: 670 kg
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieurkleur: Soul (black) (MZ)
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverkosten: Wij rekenen 495 euro afleverkosten, daarvoor wordt uw nieuwe auto professioneel gereinigd van binnen en buiten, een uitgebreide technische check in onze werkplaats uitgevoerd en als de keuring binnen 3 maanden vervalt krijgt uw nieuwe aanwinst ook een nieuwe APK.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Test: Audi A6 Avant vs. Mercedes-Benz E-Klasse Estate
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.939 x 1.890 x 1.467 mm |
| gewicht | 1.810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 863 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 211 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
MC Auto Royal
Raadhuislaan 231601 KR Grootebroek















































