

Audi A6
Avant 3.0 BiT Competition | RS-Zetels | Pano | Matrix.
€ 22.9952015212.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 mei 2015 |
| APK | 7 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 108.709 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 636 - € 667 |
Prachtige & goed onderhouden Audi A6 Avant 3.0 TDI BiT Competition | RS-Zetels | ACC | Luchtvering | Pano | Matrix | Apple Carplay
Audi A6 3.0 BiT Competition | RS-Zetels | Pano | Matrix!
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Unieke en erg mooie, volledig onderhouden Audi A6 Avant 3.0 BiT Competition Automaat met o.a. Apple Carplay, Luchtvering met automatische niveau regeling!, RS-zetels, Matrix verlichting, Xenon/LED adaptief, Cruise control , Kameleon voorraam, 360 graden camera , Automatische handrem, Elek. bedienbare Achterklep, Stoelverwarming, 20-inch Audi wielen, Lane Assist, Grootlicht Assist, Groot Navi + BT, Multimedia, Privacy Glass, etc. (ECHT BOMVOL!)
- Rijklaarprijs, wij hanteren geen afleveringskosten.
- Prachtige & unieke auto (zelf door ons geïmporteerd uit Duitsland rechtstreeks van particuliere eigenaar / alles aantoonbaar)
- Zeer goed onderhouden (Onderhoudsschema (Dealer) Audi volledig bijgehouden)
- Rook- en huisdieren vrij. (Auto werkelijk in top staat)
- Rijd en schakelt zeer goed.
- Incl. 21 inch Audi Velgen met zomerbanden (Foto's aanwezig meerprijs: 750,-)
- Geluid af te stellen door middel van een Kufatec app!
- Airco recent bijgevuld, ijskoud!
- Auto beschikt over een op maat gemaakte (veilige) tune. Inclusief testbank uitdraai van Van Vught Tuning Marum.
- Auto wordt in consignatie verkocht.
**MEER INFO? OF EEN BEZICHTIGING EN PROEFRIT?
📞 06-46710581
✉️ info@vdvcars.nl
🌎 www.vdvcars.nl**
VDV Cars
De Koaten 56A
9288GH Kootstertille
06-46710581
info@vdvcars.nl
www.vdvcars.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 240 kW (327 pk) |
| Max. koppel | 850 Nm |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 1.140 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 169 g/km |
| Energielabel | E |





