

Audi A6
Avant 2.0 TFSI quattro S line Edition Matrix Pano 20" HUD Trekhaak VOL!
€ 21.9502017159.988 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2017 |
| APK | 13 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 91.768 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Zeer complete volledig onderhouden Audi A6 Avant 2.0 TFSI ( 252 pk 7-traps Automaat ) quattro S Line Edition in de prachtige kleur havanna zwart/bruin metallic met veel optie's zoals matrix LED koplampen, dynamische richtingaanwijzers, elektrisch panorama schuif/kantel dak, head-up display, trekhaak uitklapbaar, interieur voorverwarmingsinstallatie, schakelflippers stuur, lederen bekleding, elekrische voorstoelen incl. geheugen, zonneschermen achterruit, 20" lichtmetalen velgen, parkeerassistent, parkeersensoren voor en achter, stoelverwarming voor en achter, navigatie, climate control, cruise control, alarm, elektrische achterklep etc! Laatste grote onderhoudsbeurt incl. 4 nieuwe banden gehad op 10-10-2025 bij 152.786 km
Bandenmaat: 255/35 R20
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 291 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Met Autohuis van Wieren, gaan we terug naar de basis, terug naar waar het allemaal begon, naar het vertrouwde pand aan de Industrieweg 3 in Meppel. Hét vertrouwde gezicht van Opel dealer Rijkmans (Tweelo) is terug in Meppel onder een nieuwe naam, in een nieuw jasje maar met dezelfde vertrouwde filosofie; We zijn altijd dichtbij!
Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen meeneemprijzen.
(Rijklaar) extra garantie, tenaamstelling, financieren en verzekeren is in overleg mogelijk
Optioneel afleveringspakket € 495,- bestaande uit:
- Nieuwe APK (indien nog minder dan 6 maand resterend)
- Afleveringsbeurt
Bel voor meer informatie Hans van Wieren 06-55370770
of per E- mail: hans@autohuisvanwieren.nl
Bezoek onze website voor meer occasions op : www.autohuisvanwieren.nl
Helaas zijn wij niet altijd in staat om aanwezig te zijn. Voorkom teleurstelling en neem daarom altijd contact met ons op alvorens u ons bezoekt
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 1.870 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.700 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.680 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 1.071 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | C |





