

Audi A6
Avant 1.8 TFSI ultra S line Edition
€ 17.9952017149.781 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 mei 2017 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 65.711 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Zeer nette Audi A6. Fijne en vooral ruime auto met veel laadruimte en veel opties. Netjes onderhouden geweest bij de dealer tot 2020 en daarna bij de plaatselijke garage. De laatste beurt is van februari 2026 bij de 146dkm. De distributie is een ketting. De auto word geleverd met 2 sleutels, de boekjes en de Nationale Auto Pas
Modelreeks: jan. 2016 - jan. 2018
Modelcode: C7
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 291 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: A1 Occasions Cannenburgerweg 32 1243JE 'S-GRAVELAND, NL 0651885520 http://www.a1occasions.nl info@a1occasions.nl
Vindt u het ook zo lastig om een auto te kopen? Hoe kunt u nu een bedrijf of auto vertrouwen? Het laatste wat u wilt is om teleurgesteld te worden, toch? Wij hebben hier begrip voor en zullen er alles aan doen om dit te voorkomen! Wij staan 100% achter onze auto's/producten en onze kwaliteit. Mocht er onverhoopt toch iets mis zijn met de auto dan zullen wij er veel aan doen om u alsnog met een tevreden gevoel de weg op te sturen. Alle auto's zijn voorzien van de Nationale Auto Pas en onderhoudshistorie. Wij berekenen GEEN afleverkosten! Alle auto's worden geleverd inclusief een geldige APK en tenaamstelling. U kunt kiezen om bij aanschaf een kleine beurt van €249,- of grote beurt van € 349,- te laten uitvoeren. Wilt u BOVAG garantie op uw auto dan kan dit voor 12 maanden. Tevens heb ben wij ook 6 maanden A1 Garantie waarbij we de BOVAG normen hanteren. Wij informeren u hier graag over.
Voor meer informatie of foto's kunt u terecht op onze website. Wilt u telefonisch contact dan kunt u ons bereiken op: 06-51885520 of per email: info@a1occasions.nl
Betalingswijze gelieve per internetbankieren. Inruil van diverse auto's, busjes en motoren is mogelijk.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.060 x 1.870 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.610 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.265 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.680 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 1.101 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | B |





