

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 november 2022 |
| APK | 17 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 88.580 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Audi A6 55 TFSIe quattro Pro Line S / Pano / Matrix / B&O
- Kenteken: KDV-28-D
- Merk: Audi
- Model: A6 Avant
- APK tot: 17-11-2026
- Tellerstand: 77141 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 18 kWh
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 270 kW / 368pk
- Ledig gewicht: 2050 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 1.9 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
Pakket: Assistentie Pakket
- Actieve noodgeval assistent
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- File assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie high end
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen versnellingspook
- Lederen/microvezel bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Omschrijving
Zeer fraaie en compleet uitgevoerde Audi A6 uit 11/2022.
De A6 wordt aangedreven door de krachtige 55 TFSI e 2.0 liter motor en een elektromotor. De Quattro vierwielaandrijving en S-Tronic automaat maken het rijden in deze A6 een groot genot. Zowel sportief als comfortabel rijden behoren tot de mogelijkheden.
Ruim voorzien van opties waaronder;
- Stoelverwarming voor
- Panoramadak
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen
- B&O Audio
- Navigatie
- Apple Carplay / Android Auto
- Bluetooth
- Keyless Start
- Cruise Control adaptief
- Lane Assist
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Elektrische achterklep
- Audi Drive Select
- Parkeersensoren
- Park Assist
- Extra getint glas achter
- 20″ Lichtmetalen velgen
De A6 is volledig onderhouden en wordt afgeleverd met 2 sleutels, boekjes en 12 maanden garantie. 24 maanden Autotrust garantie behoort ook tot de mogelijkheid.
Meer informatie
Spaans & Rauch Automotive is gespecialiseerd in het importeren en verkopen van jong gebruikte auto’s afkomstig uit heel Europa. Persoonlijke aandacht, oog voor detail en passie voor auto’s staan bij ons hoog in het vaandel.
Inruil 🚗
Uw huidige auto inruilen? Dat is geen enkel probleem. Voor een snel en nauwkeurig inruilvoorstel ontvangen wij graag foto’s en gegevens via WhatsApp (0297 89 30 22). Is het voorstel interessant, dan plannen we graag een bezichtiging.
Openingstijden 📅
Wij werken uitsluitend op afspraak, zodat we alle tijd hebben om u de aandacht en service te geven die u verdient.
Maandag - Vrijdag: 10:00-17:00
Zaterdag: 10:00-15:30
Zondag: Gesloten
Spaans & Rauch Automotive
Voorling 50
1424 RS De Kwakel
0297893022 (ook via Whatsapp)
info@spaansautomotive.nl
spaansautomotive.nl
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.


Test: Audi A6 Avant vs. Mercedes-Benz E-Klasse Estate
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.950 x 1.890 x 1.457 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,9 l/100km (1 op 52,6) |
| CO2-uitstoot | 35 g/km |
Opties
Spaans & Rauch Automotive
Voorling 501424 RS De Kwakel














































