

Audi A6
Avant 50 TFSI e quattro S edition | Trekhaak | B&O | Carbon
€ 54.900202313.631 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 juli 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Auto's als deze Audi A6 Avant bieden tegelijk rijdynamiek, comfort en degelijkheid. Deze auto wíl gewoon gezien worden: kijk maar naar de sportieve S-Line styling. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. We nemen u in gedachten even mee. Stop uw bagage moeiteloos achterin dankzij de elektrisch bediende achterklep, neem plaats achter het stuur en zie meteen het luxe lederen interieur. Even het elektrisch bediende glazen panorama dak open en rijden maar! Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Audi A6 Avant is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. Als u de stuurverwarming inschakelt, geniet u van weldadige warmte voor uw handen en vingers. Dankzij de matrix LED-verlichting geven de koplampen ook in het donker daglicht. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas en aluminium dakrailing.
Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op uw smaak! De uitrusting van deze auto is met full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor behoorlijk compleet.
Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. De head-up display projecteert alle gewenste dashboardinformatie op de juiste hoogte in de voorruit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Audi. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Audi bovendien dodehoekdetectie, City Safety System, forward collision warning system en brake assist.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Modelreeks: mrt. 2021 - dec. 2023
Wielbasis: 292 cm
Fabrieksgarantie tot: 02-07-2026
Optioneel afleverpakket (€ 295): Afleverpakket Basic: - Resterende fabrieksgarantie - APK - Uitgebreide afleveringsinspectie - Xcellent poetsen binnen & buiten
Fabrikant: Autobedrijf Thoonen BV Nieuweweg 15 5438AB GASSEL, NL 0486490950 http://www.autobedrijfthoonen.nl verkoop@autobedrijfthoonen.nl
Autobedrijf Thoonen is officieel service dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA en Volkswagen Bedrijfswagens. Al sinds eind jaren ‘50 kunt u bij ons familiebedrijf terecht voor de volledige verzorging rondom uw auto. Naast verkoop zijn ook onderhoud, reparatie en leasing/financiering belangrijke pijlers binnen onze dienstverlening.
Veel van onze aangeboden auto’s zijn voorzien van fabrieksgarantie. Is deze occasion uit zijn fabrieksgarantie? Maak dan gebruik van onze garantiepakketten. Zo bent u ervan verzekerd dat uw occasion in top conditie afgeleverd wordt inclusief garantie. Het Standard Pakket omvat alles wat u bij uw nieuwste aankoop verwacht, zoals een APK keuring van minimaal 6 maanden, een gepoetste auto, 3 maanden garantie en een uitgebreide afleverinspectie (40 puntencheck).
Wij nodigen u graag uit om deze occasion te komen bekijken en ervaren met een proefrit. Daarnaast is het mogelijk om deze auto te leasen of financieren. Tevens is inruil van uw huidige auto altijd mogelijk. Wij maken graag voor u een passende offerte op maat. Wanneer komt u langs?
(Hoewel deze website met de grootste zorg wordt bijgehouden behouden wij het recht op evt. typefouten en/of verkeerde uitvoeringsdetails)
Autobedrijf Thoonen B.V.
Nieuweweg 15
5438 AB Gassel
Tel: (0486) 490 950
E-mail: info@autobedrijfthoonen.nl
Wij zijn officieel partner van Audi, Seat Skoda en Volkswagen
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,3 l/100km (1 op 76,9) |





