

Audi A4
Limousine 1.8 TFSI Pro Line Business
€ 3.9902010283.409 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 september 2010 |
| APK | 13 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 34.945 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Audi A4 Limousine 1.8 TFSI Pro Line Business
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Zeer nette audi a4, auto rijd en schakelt netjes na behoren en ziet er nog goed uit voor zijn bouwjaar en kilometerstand. Auto is altijd netjes onderhouden en is allemaal bijgehouden incl de facturen zitten erbij. Kom gerust langs voor een proefrit.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen!
Y.A. Auto's
Wilgenweg 15
3421TV Oudewater
+31613336463
Ya-autobedrijf@outlook.com
www.ya-autobedrijf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.703 x 1.826 x 1.427 mm |
| gewicht | 1.385 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 915 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | B |




