

Audi A4
Avant 35 TDI Pro Line Cruise Control, Airco
€ 19.9992021172.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2021 |
| APK | 18 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.399 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 489 - € 514 |
komt binnen 25 april 2025
Modelreeks: sep. 2019 - mrt. 2022
Modelcode: B10
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 282 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Fabrikant: Auto Siero Walstraat 6 8317AP KRAGGENBURG, NL 0527252744 http://www.autosiero.nl info@autosiero.nl
Lease actieprijs per maand: 331
Vind jij het ook altijd zo jammer wanneer een occasion in het echt niet zo mooi is als op de foto? Wij ook. Daarom kopen wij bij Auto Siero alléén auto's in die voldoen aan onze kritische checklist. Door onze jarenlange samenwerking met leveranciers in Nederland, Duitsland en België kunnen wij voor jou, de beste auto's selecteren.
Auto Siero kan daarom een ruime keuze uit lagere kilometerstanden én luxere uitvoeringen bieden en bij iedere occasion een uitgebreide servicehistorie leveren.
Daarnaast hebben wij als inkooppartner de mogelijkheid om auto’s te laten keuren en zo nodig direct te repareren/ vernieuwen op kosten van de leverancier.
Op deze manier kunnen wij garanderen dat de voor jou bestemde auto betrouwbaar en in top conditie is.
Wij laten je graag kennis maken met onze auto’s tijdens een uitgebreide proefrit. En wil je een auto inruilen bij ons? Dan maken wij graag een passend voorstel voor jou.
Auto Siero. Duidelijk en transparant sinds 1988.
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.850 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 975 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | B |




