

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 juli 2020 |
| APK | 25 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.634 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Het is een auto uit 2020, hij heeft 131423 kilometer op de teller. Zonder overdrijven een uitvoering met luxe en gemak: het elektrisch bediende glazenschuif/kantel panorama dak, virtuele cock pit, de elektrisch bedienbare achterklep en elektrisch rolgordijn achter voor altijd zicht en een mooi lederen sport interieur. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, Audi instelbaar onderstel (drive select), elektronische parkeerrem en dakspoiler.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Het ingebouwde MMI navigatiesysteem is een prettige extra. De volautomatische 3 zone's airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren voor en achter. Een regen- en lichtsensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Natuurlijk behoren automaat met schakelflippers, cruise control met snelheidsbegrenzer, keyless Go, automatisch dimmende spiegels, hifi-luidsprekers en isofix-aansluiting ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze AUDI A4 Avant is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Om deze AUDI echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende BOVAG/Autotrust-garantie tot 24 maanden mogelijk tegen meerprijs. Standaard drie maanden garantie op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak.
Voor een bezichtiging of proefrit neem contact met ons op voor een afspraak via 0348 - 56 19 56 of mail naar info@woutverweijautos.nl. Inruil van uw auto is uiteraard ook mogelijk!
Wout Verweij Auto's is een BOVAG-aangesloten familiebedrijf dat zich sinds 1962 bezighoudt met de in- en verkoop van occasions. Wij hebben een eigen volledig uitgeruste werkplaats, ook met APK en aircoservice etc., aflevering op zeer korte termijn is daarom ook mogelijk. Vrijwel alle auto's zijn dealer/autobedrijf onderhouden met volledige servicehistorie en inclusief een teller rapport . Financiering en/of inruil van uw huidige auto is uiteraard geen probleem. Tot ziens in onze showroom in Oudewater! (Kerkwetering 10 3421TS).
Drie maanden garantie op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak. BOVAG 12 maanden garantie mogelijk vanaf 495,- euro.
Aanvullende opties en accessoires
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- Schuif- en/of kanteldak
- Sportstoelen voor
- 8 passieve luidsprekers voor en achter
- Achterbank, in drie delen neerklapbaar
- Achterklep, elektrisch openend
- Afstandsbediening, radiografisch, voor portieren, ramen, bagageruimte en tankklepje
- Airconditioning, volautomatisch met zonlichtafhankelijke regeling, recirculatiestand, stof- en pollenfilter en sleutelherkenning
- Ambienteverlichting in de portieren voor en achter en in de middenconsole
- Antiblokkeersysteem (ABS) met remassistent
- Apps
- Audi connect diensten (3 jaar)
- Audi Connect noodoproep & service
- Audi drive select
- Audi parkeerhulp achter
- Audi pre sense City
- Audi smartphone interface
- Audi soundsystem
- AUX-aansluiting
- Bekerhouder voorzijde verlicht
- Bekleding, twin leder
- Bekleding stof 'system'
- Binnenspiegel, dimbaar, afgestemd op de kleur van de hemel
- Binnenspiegel frameloos, automatisch dimmend
- Bluetooth inrichting voor handsfree bellen en muziek streamen
- Boordgereedschap
- Buitenspiegels, elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met geintegreerde LED-richtingaanwijzers
- Comfortmiddenarmsteun vóór
- Cruise control met speedlimiter
- Dakrails, aluminium
- De-activeringsschakelaar voor bijrijdersairbag
- Electrische a-klep.
- Elektromechanische parkeerrem
- Getint glas vanaf de b-stijl
- Intelligente noodoproep
- Interieurverlichting
- ISOFIX kinderbevestiging voor bijrijdersstoel en buitenste zitplaatsen achter (achter inclusief Top Tether bevestigingspunt)
- Key-less go
- Klasse 3 alarmsysteem
- Lampjes aan de onderzijde van de voorportieren
- Leder interieur
- Make up spiegel verlicht
- Metallic- of pareleffectlak
- Mirrorlink Samsung Navigatie
- MMI navigatie plus
- Multifunctioneel stuur plus, in leder
- Navigatie via Carplay/android
- Niet rokersuitvoering
- Parkeerhulp plus
- Parkeersensoren voor & achter
- Raambediening, elektrisch bedienbaar inclusief tipfunctie, comfortsluiting en inklembeveiliging
- Schakelflippers
- Schakelpaddels voor automaatbediening
- Sideguard hoofdairbags vóór en achter
- Start-/stopsysteem met energieterugwinning
- Stuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
- Trekhaakvoorbereiding
- Uitlaat, dubbele uitlaateinden
- Veiligheidsgordelcontrole
- Veiligheidsgordels, driepunts op alle zitplaatsen
- Velgen, gegoten lichtmetaal 7,5J x 17 "5 parallel-spaak"-design
- Velgen, gegoten lichtmetaal 7,5J x 17 "5-arm-dynamiek"-design
- Verlichting in de deurgrepen buitenzijde
- Voorruit met akoestisch glas
- Voorstoelen handmatig verstelbaar
- Wegrijassistent
- Wireless Phone Charging
- Zelfdimmende binnenspiegel.
- Zonnekleppen links en rechts
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: B10
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 283 cm
Interieur
Interieurkleur: Soul (black) (BG)
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
- Huisgarantie (inbegrepen): Drie maanden garantie op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak. BOVAG 12 maanden garantie mogelijk vanaf 495,- euro.
- BOVAG garantie (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Huisgarantie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de


Audi A4 Avant - Mercedes-Benz C 200 Estate - Volvo...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.760 x 1.850 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.475 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 782 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Wout Verweij Auto's BV
Kerkwetering 103421 TS Oudewater





































