

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 april 2021 |
| APK | 6 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.697 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze dealeronderhouden Audi A3 Sportback heeft 49986 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2021. De S-Line styling geeft een niet te missen uitstraling. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Audi A3 Sportback voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het full map navigatiesysteem. De geïntegreerde WiFi-hotspot van deze auto is ideaal voor werk en gezin. Via de draadloze internetverbinding kunt u media streamen of internetsurfen. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. De Audi is standaard voorzien van: WIFI-hotspot, draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor en cruise control.
Zoals u mag verwachten van deze Audi A3 Sportback is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en u kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Kleur parelmoer
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Audi Pre Sense Front
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Extra getint glas achter
- S Line exterieur
- Draadloze telefoonlader
- kunstlederen/stof bekleding
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2020 - mrt. 2024
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Standard (€ 595): - 3 maanden garantie op motor & versnellingsbak - APK - Uitgebreide afleverinspectie - Xcellent poetsen binnen & buiten
- Afleverpakket Select (€ 895): - 6 maanden garantie - APK - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften - Xcellent poetsen binnen & buiten
- Afleverpakket Premium (€ 1.295): - 12 maanden garantie - APK - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften - Xcellent poetsen binnen & buiten
Fabrikant: Autobedrijf Thoonen BV Nieuweweg 15 5438AB GASSEL, NL 0486490950 http://www.autobedrijfthoonen.nl verkoop@autobedrijfthoonen.nl
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf Thoonen is officieel service dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA en Volkswagen Bedrijfswagens. Al sinds eind jaren ‘50 kunt u bij ons familiebedrijf terecht voor de volledige verzorging rondom uw auto. Naast verkoop zijn ook onderhoud, reparatie en leasing/financiering belangrijke pijlers binnen onze dienstverlening.
Veel van onze aangeboden auto’s zijn voorzien van fabrieksgarantie. Is deze occasion uit zijn fabrieksgarantie? Maak dan gebruik van onze garantiepakketten. Zo bent u ervan verzekerd dat uw occasion in top conditie afgeleverd wordt inclusief garantie. Het Standard Pakket omvat alles wat u bij uw nieuwste aankoop verwacht, zoals een APK keuring van minimaal 6 maanden, een gepoetste auto, 3 maanden garantie en een uitgebreide afleverinspectie (40 puntencheck).
Wij nodigen u graag uit om deze occasion te komen bekijken en ervaren met een proefrit. Daarnaast is het mogelijk om deze auto te leasen of financieren. Tevens is inruil van uw huidige auto altijd mogelijk. Wij maken graag voor u een passende offerte op maat. Wanneer komt u langs?
(Hoewel deze website met de grootste zorg wordt bijgehouden behouden wij het recht op evt. typefouten en/of verkeerde uitvoeringsdetails)
Autobedrijf Thoonen B.V.
Nieuweweg 15
5438 AB Gassel
Tel: (0486) 490 950
E-mail: info@autobedrijfthoonen.nl
Wij zijn officieel partner van Audi, Seat Skoda en Volkswagen
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG


Audi A3 Sportback vs. Mercedes-Benz A 180 - Vergelijkende...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.820 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.875 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
Opties
Autobedrijf Thoonen B.V.
Nieuweweg 155438 AB Gassel


































