

Audi A3
Sportback 45 TFSI e S edition Competition | Panoramadak | Leder |
€ 36.900202427.397 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 februari 2024 |
| APK | 25 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.712 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Voor deze Audi A3 Sportback moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! Een beetje meer aandacht en een stoere uitstraling? Daar zorgt de S-Line styling voor. De hybride motor combineert het gebruik van brandstof en elektriciteit, en dat maakt van deze Audi A3 Sportback een zuinige, slimme auto. Fijn hoor, zo'n elektrisch bediend glazen panorama dak. Voeg daaraan toe: het lederen interieur en u ziet hier een heel mooi uitgevoerde auto. Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid! Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Tot de voorzieningen van deze auto behoren dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. De uitrusting van deze Audi is met sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De automatische veiligheidssystemen in deze Audi fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: (AC)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 694 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 649 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie: Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.820 x 1.449 mm |
| gewicht | 1.555 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.095 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 59 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |





