

Audi A3
Sportback 40 TFSI e Edition | Stoelverwarming | Lederen bekleding | LED koplampen
€ 23.850202264.310 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 november 2022 |
| APK | 14 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.610 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Wist u dat bestuurders van Duitse auto's tot de meest merkentrouwe rijders horen? Geen wonder, want onze oosterburen koppelen kwaliteit en betrouwbaarheid aan grote klasse en uitstekende prestaties. Als u een laag brandstofverbruik en goede prestaties belangrijk vindt, dan bent u uitstekend bediend met de viercilinder benzinemotor. De lederen bekleding benadrukt de luxe uitstraling van deze auto. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED koplampen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Met het digitale dashboard heeft u essentiële info in beeld. Altijd, overal. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. De Audi is standaard voorzien van: sportstuur met schakelpaddels, parkeersensoren voor en achter, regensensor, keyless entry, isofix-aansluiting en centrale portiervergrendeling.
In de Audi A3 Sportback heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2023
Modelcode: 8Y
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 77 km (60 km elektrisch)
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Leaseprijs: € 427 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Jilis Autobedrijven Leerdam B.V. Sperwerlaan 118 4143AW LEERDAM, NL 0345636020 http://www.jilisautobedrijven.nl verkoop@visscherleerdam.nl
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. U kunt ons ook bereiken binnen de openingstijden op telefoonnummer 0345-636020. Ook zijn wij via whatsapp te bereiken op telefoonnummer 06-86898208. Op zondag zijn we altijd gesloten.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.820 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.525 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.085 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 60 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |





