

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2021 |
| APK | 23 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.349 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Ontdek de perfecte combinatie van sportiviteit, premium afwerking en efficiëntie met deze Audi A3 Sportback 35 TFSI S edition uit februari 2021. Deze nette auto verkeert in zeer goede staat en beschikt over originele lakdikte, wat de keurig onderhouden conditie onderstreept.
De S-Line exterieur styling geeft deze A3 een dynamische en sportieve uitstraling, terwijl het moderne en hoogwaardige interieur voorzien is van alle comfortabele en praktische opties die je van Audi mag verwachten.
Aan boord geniet je van climate control, stoelverwarming, een multifunctioneel stuurwiel en instelbare lendesteunenvoor optimaal zitcomfort. De Audi Virtual Cockpit en het duidelijke navigatiesysteem zorgen voor een moderne en overzichtelijke rijbeleving.
Met parkeersensoren voor en achter, een parkeerassistent, en heldere LED koplampen rijd en manoeuvreer je altijd met vertrouwen.
Belangrijkste opties & kenmerken:
- Nette auto met originele lakdikte
- S-Line exterieur
- Cruise control
- Climate control
- Stoelverwarming
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren voor & achter
- Navigatiesysteem
- Instelbare lendesteunen
- Audi Virtual Cockpit
- LED koplampen
- Multifunctioneel stuurwiel
- Bouwjaar: 02-2021
- Kilometerstand: 89.251 km
Deze Audi A3 Sportback biedt sportieve uitstraling, luxe en technologie in één complete en betrouwbare auto. Ideaal voor de automobilist die premium kwaliteit zoekt.
Wil je meer informatie of een proefrit plannen? Laat het gerust weten!
Basis pakket
Al onze auto's worden standaard afgeleverd met ons Basis afleverpakket! Dit afleverpakket bevat: Gegarandeerde kilometerstand, Minimaal 10 liter brandstof, Reiniging exterieur, Reiniging interieur, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie (67 punten), Vloeistoffencontrole & bijvullen, Vrijwaring
Afleverpakket Plus incl. 3 maanden garantie - €395,-
Vertrouwd op weg met ons Plus afleverpakket inclusief 3 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden. Dit afleverpakket bevat bovenop het afleverpakket Basis: 3 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden, aanbrengen van een beschermende waxlaag, nieuwe APK indien deze binnen 6 maanden verloopt & BOVAG afleverbeurt: distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij, banden minimaal 2.5 mm profiel, minimaal 3 maanden of 3.000 kilometer onderhoudsvrij
Afleverpakket Comfort incl. 6 maanden garantie - €595,-
Vertrouwd op weg met ons Premium afleverpakket inclusief 6 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden. Dit afleverpakket bevat bovenop het afleverpakket Basis: 6 maanden garantie, aanbrengen van een beschermende waxlaag, nieuwe APK indien deze binnen 6 maanden verloopt, BOVAG afleverbeurt: distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij, banden minimaal 2.5 mm profiel, minimaal 6 maanden of 6.000 kilometer onderhoudsvrij
Afleverpakket Premium incl. 12 maanden BOVAG Garantie - €895,-
Vertrouwd op weg met ons Premium afleverpakket inclusief 12 maanden BOVAG garantie! Dit afleverpakket bevat bovenop het afleverpakket Basis: 12 maanden BOVAG garantie, aanbrengen van een beschermende waxlaag, nieuwe APK indien deze binnen 6 maanden verloopt, BOVAG afleverbeurt: distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij, banden minimaal 2.5 mm profiel, minimaal 6 maanden of 6.000 kilometer onderhoudsvrij
Bekijk onze website voor meer informatie: www.autobedrijfdevries.com/afleverpakketten
Bijzondere opties & accessoires
- Cruise control
- DAB
- Electronic climate control
- Navigatiesysteem
- Parkeer assistent
- S Line exterieur
- Stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Parkeer pakket
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Kunstlederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Heeft u dezelfde auto gevonden tegen een lagere prijs? Houd dan ook rekening met een eventuele mindere kwaliteit. Dit kan bijvoorbeeld een hogere kilometerstand, een import verleden zonder NAP, of schade zijn. Om zo lang mogelijk te genieten van uw nieuwe occasion is het aan te raden om te kiezen voor de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk en indien u een eventuele aankoopkeuring op eigen kosten door een extern bedrijf wilt laten uitvoeren is dat geen enkel probleem!
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag zijn wij van 10.00 tot 17.00 uur geopend. Graag maken wij voor een bezichtiging/proefrit een afspraak zodat wij uitgebreid de tijd hebben om u te kunnen begeleiden bij de eventuele aankoop van uw nieuwe auto.
U kunt ons de gehele week bereiken via:
Telefoon nummer: 0181-769072
Whatsapp: +31 181 769 072
Email: info@autobedrijfdevries.com
Onze website: www.autobedrijfdevries.com
Disclaimer: de geadverteerde prijs is een meeneemprijs in euro, inclusief BTW (tenzij anders aangegeven) en onvermijdbare kosten conform Afdeling 6:3A BW. Verkoop en prijswijzigingen voorbehouden. Aanvullende garantie niet inbegrepen, tenzij uitdrukkelijk vermeld. Opties in onze advertenties worden automatisch aangemaakt; wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuist vermelde opties of typfouten. Controleer daarom bij aankoop zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie.


Audi A3 Sportback vs. Mercedes-Benz A 180 - Vergelijkende...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.343 x 1.820 x 1.449 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.875 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 1.041 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto de Vries
Kerkweg 173214 VB Zuidland












































