

Audi A3
Sportback 35 TFSI Automaat, 2x S-Line, Dolphin Grey
€ 17.9502019144.471 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 februari 2019 |
| APK | 15 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.036 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Audi A3 Sportback 35 TFSI Automaat, 2x S-Line, Dolphin Grey
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Origineel in Nederland geleverde en altijd goed onderhouden Audi A3 Sportback met 35 TFSI (1.5 liter, 150 PK) benzine motor die is gekoppeld aan een automatische 7-traps S-Tronic automaat. Deze ''Sport S Line Edition'' beschikt over mooie extra's waaronder onder andere; S-Line interieur & exterieur, LED Koplampen & LED Achterlichten met dynamische knipperlichten, 18 Inch Lichtmetalen velgen, Navigatiesysteem, Stoelverwarming, Climate control, Cruise control, Parkeersensoren achter, Privacy glas achter etc. etc.
NAP (Nationale AutoPas), onderhoudsboekjes en reservesleutel zijn aanwezig!
Op sommige websites kunnen wij een maximaal aantal foto's plaatsen, kijk daarom altijd voor alle foto's op onze website; www.kallenkootautos.nl
Afleverpakketten
Meeneemprijs
- De (bedrijfs)auto zo meenemen, zonder garantie.
- Geen afleveringskosten
- Tenaamstelling van uw nieuwe auto
- Vrijwaring van uw inruilauto
6 Maanden garantie - €495,-
- 6 Maanden AutoPlus Garantie, onbeperkt aantal kilometers
- Minimaal 6 maanden APK
- Tenaamstelling van uw nieuwe auto
- Vrijwaring van uw inruilauto
12 Maanden garantie - €795,-
- 12 Maanden AutoPlus Garantie, onbeperkt aantal kilometers
- Kleine onderhoudsbeurt (Olie, Filters & vloeistoffen)
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling van uw nieuwe auto
- Vrijwaring van uw inruilauto
Wij zijn helaas tijdens onze openingtijden wel eens afwezig i.v.m het halen van nieuwe voorraad. Neem daarom altijd contact met ons op voordat u langskomt zodat we kunnen garanderen dat er iemand aanwezig is voor u.
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks kan de verstrekte informatie onjuistheden bevatten. Voordat u op de verstrekte informatie afgaat, dient deze op andere wijze bevestigd te zijn.
Kallenkoot Auto's
1e Energieweg 17a
9301LK Roden
050 3646716
WhatsApp: 050 36 46 716
info@kallenkootautos.nl
www.kallenkootautos.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.310 x 1.790 x 1.426 mm |
| gewicht | 1.245 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.855 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.220 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 961 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | C |




